Ви зараз переглядаєте Артхаус клуб «У Чижевського» запрошує!

Артхаус клуб «У Чижевського» запрошує!

16 жовтня о 16.00 в актовому залі ОУНБ імені Дмитра Чижевського відбудеться показ документальної стрічки Ірини Цілик «Земля блакитна, ніби апельсин».

«Земля блакитна, ніби апельсин» – це повнометражний дебют режисерки та письменниці Ірини Цілик. Світова прем’єра фільму відбулася у конкурсній програмі найвідомішого та найбільшого в США фестивалю незалежного кіно «Санденс», де був відзначений премією за найкращу режисуру документального фільму.

В Україні «Земля блакитна, ніби апельсин» стала найкращим фільмом Національного та Міжнародного конкурсу фестивалю Docudays UA, була відзначена Національною премією кінокритиків «Кіноколо» та «Золотою Дзиґою» як найкращий документальний фільм.

Країна: Україна, Литва, 2020

Хронометраж: 74 хв.

Жанр: документальний фільм

Режисер: Ірина Цілик

Фільм розповідає про сім’ю, яка живе в червоній зоні Донбасу, де воєнні дії тривають вже шостий рік. Буденність багатьох цивільних людей у прифронтовій зоні докорінно змінилася. 36-річна Ганна сама виховує чотирьох дітей. Обстріли у Красногорівці, де живуть наші герої, не припиняються. Але попри всі труднощі, ця родина є дуже дружною і життєрадісною. Мама й діти мають різні захоплення, грають на різних музичних інструментах і навіть знімають самотужки фільми про своє життя під час війни.

Філь наданий компанією «Артхаус Трафік» https://www.facebook.com/ArthouseTraffic/

Вхід вільний.

Залишити відповідь