Друзі, напередодні одного з найважливіших державних свят запрошуємо вас на особливу подію, яка об’єднає нас довкола української культури та зарядить натхненням. 25 червня о 12:00 в бібліотеці Чижевського для вас виступить неймовірний Муніципальний молодіжний сучасний ансамбль «Аніма» під керівництвом Оксани Шпудейко.
Колектив тільки повернувся з престижного Міжнародного конкурсу у Відні, де вони вибороли перше місце! Для «Аніма» це вже другий європейський диплом найвищого рівня за ці пів року. Зовсім нещодавно хоровий колектив здобув перемогу у місті Брно (Чехія).
Цей молодий колектив готує щось особливе, тож на вас чекає яскраве дійство, сповнене енергії, щирих емоцій та незабутньої атмосфери.
Приходьте, щоб відчути силу музику єднання. Проведемо цей передсвятковий полудень разом у ! Вхід вільний!
І пам’ятайте, музика єднає серця!