Ви зараз переглядаєте Живуть студенти весело!

Живуть студенти весело!

Останні зустрічі в Інтернет-центрі бібліотеки Чижевського зібрали студентів, які внесли у простір книгозбірні атмосферу драйву, невимушеності та живого спілкування. Протягом двох днів тут вирувало життя під гаслом «Живуть студенти весело!». Першокурсники будівельного та інженерного коледжів прийшли з бажанням дізнатись більше – і забрали з собою багато вражень.

Учасники свята почули цікаві факти про історію та традиції відзначення Дня студента у світі — від старовинних університетів Португалії й Німеччини до сучасних американських кампусів. Деякі звичаї посвяти у «студентське братство» настільки розвеселили присутніх, що ті жартома пообіцяли впровадити їх і у своїх навчальних закладах.

Конкурси, вікторини, інтерактиви та жарти створили справжній святковий настрій. Командний дух, щирі усмішки, гучні оплески й море позитиву — усе це зробило подію незабутньою.

І навіть відключення електроенергії не змогло зіпсувати свято — навпаки, додало йому особливого шарму. У залі панувало стільки тепла й позитиву, що штучне світло просто було зайвим. Студенти жартували, що справжнє світло — в їхніх очах!

«Було дуже круто! Ми й повеселилися, і дізналися нове. Не очікували, що в бібліотеці може бути так драйвово!» – поділилися враженнями учасники.

Такі зустрічі – чудова нагода показати, що бібліотека – це гарні книжки, а ще простір для спілкування, розвитку та натхнення.

Нехай студентські роки будуть легкими у навчанні, щедрими на пригоди й сповненими яскравих моментів!

Галина Нікітіна,
завідувач Інтернет-центру

Залишити відповідь