Ви зараз переглядаєте Як у Чижевського студенти відкривали дивосвіт природи

Як у Чижевського студенти відкривали дивосвіт природи

Екологічний квест – це не просто гра, а справжня подорож до дивосвіту природи. Нещодавно до такої подорожі вирушили здобувачі вищої освіти – агрономи першого року навчання Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Бібліотекарки відділу документів із економічних, технічних та природничих наук провели для них екоквест «Дивосвіт природи». Учасники творчого та інтелектуального змагання, об’єднавшись у команди, вирушили у загадкову мандрівку по локаціях з цікавими завданнями.

В ігровій формі від завдання до завдання першокурсники працювали в командах чітко та злагоджено. Подорожуючи за своїми маршрутами та використовуючи знання в галузі природознавства, пройшли 14 локацій, на кожній з яких їх чекали різноманітні завдання. Вони розгадували загадки, по запаху визначали рослини, відгадували сліди тварин, крупи на дотик, відповідали на аудіопитання. Також спробували себе в ролі шифрувальників – розшифрували вислови про природу за допомогою різноманітних знаків.

Свою творчість і креативність команди показали в танцювальному конкурсі на локації «Ритмічна». А ще популярністю користувалася смартдошка, на якій учасники квесту складали пазли на швидкість. За кожну правильну відповідь гравці отримували фішки, що відповідали емблемам команд. Особливо їм сподобалася бліцвікторина, під час якої потрібно було швидко і по черзі відповісти на питання, бо саме це завдання давало змогу заробити найбільшу кількість балів.

Переможцем гри стала команда, яка отримала найбільшу кількість фішок. Учасники квесту показали, що таке справжні емоції: були і задумливими, і уважними, і натхненними, і усміхненими. Вони не тільки бурхливо реагували, а й відмінно відповідали навіть на самі непрості питання.

Це була година веселощів, азарту, гарного настрою, духу партнерства, лідерства та перемоги!

Вікторія Одєгналова,
відділ документ із економічних,
технічних та природничих наук.

Залишити відповідь