[HOME]
ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Архів родини Флоровських


Фон

Архів родини Флоровських

Флоровська Клавдія Василівна Флоровський Антоній Васильович Флоровський Георгій Васильович Флоровський Василь Васильович Флоровський Василь Антонович Флоровська Клавдія Георгіївна



2013 року громадськість відзначає 120-річчя від дня народження відомого богослова, філософа, історика церкви – Флоровського Георгія Васильовича. Пам’ять про отця Георгія живе й у місті, де він народився та був охрещений – в Єлисаветграді (нині - Кіровоград).

Єлисаветградський період життя родини Флоровських припадає на 1883 – 1894 рр. До Єлисаветграду священик Василь Антонович Флоровський з родиною прибув з Одеси у 1883 році. З цього ж року він займає посаду смотрителя Єлисаветградського духовного училища. Протоієрей о. Василь Флоровський також був законовчителем Єлисаветградського земського реального училища (1886-1894) та чоловічої гімназії (1890-1894), священиком церкви Різдва Пресвятої Богородиці при гімназії.

У родині було четверо дітей, двоє з яких народилися у Єлисаветграді – Георгій (1893) та Антоній (1884). Наймолодший – Георгій – став відомим богословом та істориком церкви, найстарший – Василь – військовим лікарем, Антоній – вченим, істориком-славістом, а сестра Клавдія – істориком-медієвістом.




[ HOME ]

Архів родини Флоровських
Фон Фон © ОУНБ Кропивницький 1999-2013 Webmaster: webmaster@library.kr.ua