Віртуальні медіа проекти

Знайомтесь – наші проєкти!
Життя під час війни. Бібліотека і волонтерство

З 2014 року, працівники обласної бібліотеки імені Дмитра Чижевського є постійними учасниками великого волонтерського руху. Кожен з нас має свій фронт роботи і допомоги, яка спрямована на подальшу спільну Перемогу над російським агресором.

Війна поставила перед бібліотеками Кіровоградщини нові завдання та виклики. Ми їх прийняли і поруч з нашою, пов’язаною з суто мирними завданнями, роботою спрямували свої зусилля на підтримку воїнів ЗСУ, територіальної оборони, на надання допомоги людям, для яких Кіровоградщина стала новим домом.

Завдячуючи нашим польським та українським друзям-волонтерам, до бібліотеки надійшла партія гуманітарної допомоги з Республіки Польща, яка налічувала понад 400 одиниць дуже потрібних речей, починаючи з бронежилетів, тактичних окулярів та рукавиць – закінчуючи медикаментами, засобами гігієни та продуктами харчування. Допомога була передана нашим Захисникам – військовослужбовцям Збройних Сил України та територіальній обороні.

Працівники бібліотеки систематично збирають кошти для придбання продуктів харчування для військовослужбовців, які знаходяться на лікуванні у закладах охорони здоров’я області, а також перераховують гроші на рахунки волонтерів для допомоги ЗСУ.

Дізнаючись про черговий збір гуманітарної допомоги нашим військовим, які зараз знаходяться на передовій, колектив бібліотеки одразу долучається до збору необхідних речей: продуктів харчування, одягу, засобів особистої гігієни, смаколиків, тощо.

Також ми не забуваємо покласти і невеличкий подаруночок від бібліотеки – паперових голубів – символів миру. На їхніх крилах містяни та гості міста пишуть побажання на підтримку Збройним Силам України у боротьбі з російськими окупантами за нашу Свободу та Незалежність.

Як багато інших кропивничанок, наші колеги робили і продовжують робити усе, аби наблизити Перемогу.

Разом до Перемоги!!! Все буде Україна!!!