Віртуальні медіапроєкти

До дня системного адміністратора

В останню п’ятницю липня у світі відзначають День системного адміністратора, який цьогоріч припадає на 28 липня. Головною метою цього свята є висловлення вдячності співробітникам, які виконують обов’язки системного адміністратора.

Історія свята зародилася з 2000 року. Тоді один з американських системних адміністраторів з Чикаго на ім’я Тед Кекатоса виступив з ініціативою на підтримку нового професійного свята, який би об’єднав фахівців цієї професії.

Це свято, під назвою «System Administrator Appreciation Day», було вперше відзначене в США. Досить швидко набуло значного поширення і вийшло на міжнародну арену.

Системні адміністратори – працівники, які протидіють атакам зломщиків і сприяють безпечному спілкуванню всередині інфраструктури організації, а також за її межами. Однак у більшості організацій обов’язками сисадміна є не тільки спостереження за безпекою мережі організації, але й інші супутні проблеми: боротьба з комп’ютерними вірусами, налаштування програмного забезпечення користувачів тощо.

Бажаючим більш детально ознайомитися з сучасною професією системного адміністратора пропонуємо переглянути медіапроект «Портрет системного адміністратора».

https://www.calameo.com/read/006347237ca663f0b0e85