Віртуальні медіа проекти

Знайомтесь – наші проєкти!
Розмови про літературу із Сергієм Михидою

Оволодіти мовою без спілкування не можливо, саме тому у травні цього року обласна універсальна наукова бібліотека імені Дмитра Чижевського започаткувала новий проєкт «Розмови про літературу із Сергієм Михидою».

Зустрічі проводить доктор філологічних наук, професор Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка – Михида Сергій Павлович. Розмовний клуб відвідують внутрішньо переміщені особи, мешканці та гості міста, всі, хто бажає вдосконалити володіння рідною мовою.

Спілкуючись з учасниками розмовного клубу, Сергій Павлович наголошує на важливості знання української літератури. Адже саме вона прищеплює любов до мови, доносить до читача інформацію про своєрідність традицій, звичаїв та культури нашого народу. Художня література досить часто допомагає формувати яскраві образи минулого та конкретизувати історичний матеріал.

Формат вільного спілкування учасників клубу спрямований розширити знання про класичну та сучасну українську літературу, поповнити словниковий запас та вдосконалити володіння українською мовою.

Засідання клубу «Розмови про літературу із Сергієм Михидою» проходять у бібліотеці щотижня. Учасники проекту дізнаються цікаві факти з життя та творчості відомих українських письменників та поетів, активно діляться своїми враженнями від читання їх творів.

«Не бійтесь говорити, не бійтесь помилятись, не бійтесь заглядати у словник! – рекомендує уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь, – Нашу мову століттями забороняли, паплюжили, знецінювали… Пам’ятаймо, там де є українська мова – у ворога немає жодних шансів».

Наш розмовний клуб об’єднує людей, зацікавлених у вивченні української мови у форматі спілкування.

Тож, запрошуємо вас долучатись до розмовного клубу «Розмови про літературу із Сергієм Михидою». Вивчайте рідну мову так, щоб говорити нею вишукано!