Віртуальні медіапроєкти

Молодь – рушійна сила громади

В рамках Програми з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні «Мир у Цифровий Час» ОУНБ імені Дмитра Чижевського спільно із Обласним жіночим інформаційним центром провела блог-кафе на тему «Молодь – рушійна сила громади».

Темою обговорення стала активна підтримка молодими лідерами своїх громад в якості волонтерів у розповсюдженні гуманітарної допомоги, розміщенні внутрішніх переселенців та підтримці вразливих груп людей. А також залучення до гуманітарного реагування та раннього відновлення постраждалих представників молодіжних центрів і громадських організацій, молодіжних рад, які були і є частиною великої молодіжної інфраструктури України.

У заході взяли участь студенти Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка та курсанти Донецького державного університету внутрішніх справ.

Завідуюча відділом краєзнавства та амбасадорка проєкту «Мир у Цифровий Час» Тетяна Колєчкіна ознайомила учасників заходу з можливостями надання допомоги на регіональному рівні, зокрема розповіла про варіанти участі у роботі гуманітарного та волонтерського штабів, про способи підвищення рівня надання психологічної допомоги, покращення знань та навичок у наданні первинної домедичної допомоги, про різні види допомоги у відновленні інфраструктури.

Захід організовано в рамках проєкту «Мир у Цифровий Час», який виконується у співпраці з ГО «Фундація прав людини»/Human Rights Foundation Ukraine www.uhrf.org за підтримки Інституту зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини.