Віртуальні медіапроєкти

Знайомтесь – наші проєкти!
Вивчаємо англійську разом!

Хто ще не чув про проєкт? Знайомтесь – наш проєкт «Вивчаємо англійську разом».

Для тих, хто бажає покращити комунікативні навички англійської мови, в бібліотеці імені Дмитра Чижевського діє англомовний клуб. Наш спікер – американець Вільям Томсон, який живе в Кропивницькому, щовівторка та щочетверга пропонує цікаву тему для розмови, до якої долучаються члени клубу. Зустрічі користуються неабиякою популярністю серед жителів та гостей міста, бо мова на них йде про найрізноманітніші події та явища в нашому житті – від історії США до використання літературних прийомів та ідіоматичних виразів. Окремо проходять зустрічі з Біллом для курсантів та викладачів Донецького університету внутрішніх справ, що переїхали з Маріуполя.

Для надання підтримки та допомоги переселенцям в червні 2022-го в Кропивницькому відкрився центр «Я-Маріуполь», а в бібліотеці Чижевського у відділі документів іноземними мовами в свою чергу вирішили створити англомовний клуб «Англійська для маріупольців». На наших зустрічах, що проходять щосереди та щоп’ятниці, ми працюємо над поповненням словникового запасу, покращенням навичок аудіювання, знайомимося з граматичними конструкціями.

Також ми реалізуємо проєкт «Англійська для дітей». Вивчати іноземну мову за допомогою сучасних новітніх технологій набагато веселіше. Ми йдемо в ногу з часом і практикуємо навички англійської, виконуючи ігрові завдання на інтерактивній дошці. Окрім цього, діти мають можливість пограти в іграшковий середньовічний замок, виконати поробки з паперу, спробувати зіграти мелодію на синтезаторі.

Англомовні зустрічі користуються великою популярністю як в нашій громаді, так і серед переселенців. Окрім отриманих знань нашим відвідувачам гарантований гарний настрій, нові знайомства та можливість зламати мовний бар’єр.