Віртуальні книжкові виставки
Школа виживання: поведінка населення під час техногенних аварій
З активним впровадженням різноманітних технологічних новинок і розвитком техносфери, людство усвідомило і відчуло всю небезпеку, яку спричиняє техногенне лихо, джерелом якого є катастрофи, вибухи та аварії в промисловості, енергетиці і транспорті. Особливо збільшується ймовірність виникнення техногенних катастроф на територіях, де ведуться активні бойові дії. Об’єктами підвищеної небезпеки стають не тільки підприємства військово-промислового комплексу а й електростанції, водосховища та промислові об’єкти, що використовують у своєму виробництві отруйні або радіоактивні хімічні сполуки.
Як відомо, під час техногенних катастроф найбільші втрати несе цивільне населення. Тому, кожному з нас важливо знати, як правильно поводитися під час екстремальних ситуацій та якого алгоритму дій потрібно дотримуватися при виникненні техногенних загроз.
Пропонуємо детально ознайомитися з літературою, яка підкаже, як поводитися в ситуаціях, спричинених різними техногенними факторами, адже кожен українець має знати, як зберегти найважливішу цінність у світі – життя.