Віртуальні книжкові виставки

Техніка. Теорія механізмів і машин

Машинобудування – це галузь, що визначає рівень розвитку продуктивних сил, це той фундамент, на який опирається технічний прогрес всіх галузей народного господарства. Сучасна техніка характеризується великою різноманітністю приладів, машин, механічних пристроїв, особливістю яких є передача руху і енергії за допомогою механізмів, саме тому інженерам механічних спеціальностей конструкторського, технологічного і експлуатаційного профілів необхідно володіти основними знаннями в області механіки і енергетики машин.

Працівникам машинобудівної галузі потрібні глибокі теоретичні знання і досвід , вміння керувати і успішно використовувати складну техніку, тим самим забезпечуючи швидке впровадження новітніх розробок. Пропонуємо вам ознайомитися з поширеними в техніці механізмами, методами їх метричного, кінематичного і силового розрахунку, дізнатися про машинні агрегати і динамічні процеси, що протікають при їх роботі. Всі ці питання розглянуті в книгах, що представлені на виставці «Техніка. Теорія механізмів і машин».

Чекаємо у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук Обласної універсальної наукової бібліотеки імені Дмитра Чижевського.