Віртуальні книжкові виставки

Менеджмент – наука та мистецтво управління

Поняття “менеджмент” (management) міцно увійшло в наше повсякденне життя і стало звичним для українського суспільства. Менеджмент визначається як процес, за допомогою якого професіонально підготовлені спеціалісти формують організації та керують ними шляхом постановки цілей та розробки засобів їх досягнення. Мета менеджменту – зробити об’єкт управління максимально ефективним. Хочете знати все про історію та сучасні тенденції менеджменту, сформувати управлінське мислення та систему фахових знань у галузі адміністрування? Прагнете розуміти та вправно використовувати основи системного управління організаціями? Готові набути уміння аналізувати середовище діяльності організації та навчитись ухвалювати адекватні управлінські рішення? Тоді ця книжкова виставка – саме для вас!

Матеріали з питань історії менеджменту, еволюції управлінської думки, ролі менеджера, взаємодії підприємства й суспільства, соціальної відповідальності та ефективності менеджменту, а також багато інших питань цікаво, креативно висвітлені в літературі, представленій на виставці.

Ця інформація буде корисна як початківцям менеджерам, так і тим, хто хоче дізнатися більше про управління, щоб ефективно використовувати набуті знання на практиці.