Віртуальні книжкові виставки

Індустрія туризму: особливості функціонування

Сучасний етап розвитку людства характеризується посиленням міжкультурних комунікацій і активним розвитком туризму. Туристична індустрія дуже специфічна й багатогранна сфера економічної діяльності, яка об’єднує підприємства, що виробляють як матеріальні, так і нематеріальні продукти або послуги.

Щорічно 27 вересня відзначається Всесвітній день туризму. До цієї дати у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук організована книжкова виставка «Індустрія туризму: особливості функціонування». Представлені видання знайомлять користувачів з галуззю подорожей. Тут ви знайдете багато цікавого: літературу про основи туризму як соціально-економічного явища; історію його розвитку; принципи організації туристичної діяльності; концептуальні підходи до туристичного бізнесу, маркетингу та менеджменту.

Ця виставка для тих, хто готується працювати у сфері туризму, готельного бізнесу, музейної справи, краєзнавчої освіти, практиків туристичного бізнесу та екскурсоводів, вчителів і активних членів громадських туристичних товариств, а також усіх, хто цікавиться питаннями розвитку туризму у рідному краї.

Запрошуємо всіх охочих. Виставка діятиме протягом місяця.