Віртуальні книжкові виставки

День Державності

Важливою подією в історії нашого народу, який впродовж багатьох століть відчайдушно бореться за свою землю, свободу і незалежність, стало ухвалення Верховною Радою закону про встановлення Дня Державності України.

Це державне свято, що відзначатимуть щороку в Україні у День Хрещення Київської Русі-України. Свято встановили Указом президента України Володимира Зеленського 24 серпня 2021 року, підписаного під час урочистостей до 30-ї річниці незалежності.

28 червня 2023 року президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради України законопроєкт, який переносить День Української Державності з 28 липня на 15 липня.

За сотні років, потерпаючи від війн, нашому народу вдалося зберегти свою ідентичність, об’єднатись у велику і неподільну Україну. У Державу, яка в нинішній жорстокій війні, відстоюючи свої кордони, історію, мову, культуру, свободу і незалежність, проявляє небачені мужність і рішучість.

З нагоди визначної дати, фахівці відділу обслуговування користувачів бібліотеки Чижевського підготували тематичну віртуальну книжкову виставку та запрошують усіх охочих до перегляду!