Віртуальні книжкові виставки

По той бік бренду

З раннього дитинства ми оточені брендами, багато з яких запам’ятовуються на все життя, а від деяких іноді стаємо патологічно залежними. Майже у кожного з нас день починається з філіжанки кави улюбленого бренду, з мила певної марки, з брендованих продуктів на сніданок. Проте мало хто знає, що історії відомих брендів – насамперед історії звичайних людей, які зовсім не прагнули слави, швидше навпаки – страждали від кризи та бідності.

Відділ документів з економічних, технічних та природничих наук запрошує ознайомитися з книжковою виставкою «По той бік бренду». На виставці представлені книги, які допоможуть розібратися, чим бренд відрізняється від торгової марки, як створити та розвинути сильний бренд, сформувати та утримати образ товару у свідомості споживача.

На сторінках видань засновники брендів розкривають власні стратегії розвитку, розповідають, як вони виходили з кризових ситуацій і що дозволило їм вирізнитися з-поміж конкурентів. Ця виставка стане джерелом унікального корисного досвіду й натхнення, для тих, хто хоче змінювати себе і світ навколо.

Запрошуємо до перегляду.