Кіровоградщина отримала великий туристичний портал

Кіровоградщина отримала великий туристичний портал

Інформаційний туристичний портал Кіровоградщини представила директорка ОУНБ імені Дмитра Чижевського Валентина Животовська під час міжнародної виставки «АгроЕкспо», яка відкрилася сьогодні у Кропивницькому.

Портал – результат кропіткої роботи команди бібліотекарів, яка працювала над ним протягом місяця.

«Бібліотека є саме тим закладом, який допомагає людям знаходити потрібну їм інформацію, – зазначила під час інтерактивної конференції “Туризм vs бізнес: від пропозиції до попиту” Валентина Животовська. – Сьогодні дуже активно розвивається регіональний туризм. Ми не могли залишитися осторонь і взяли на себе таку місію. В Мережі багато інформації про туристичні місця Кіровоградщини, але вона розрізнена і неповна. Ми це виправили, створивши портал, який об’єднує усіх надавачів туристичних послуг, яким можуть скористатися усі охочі».

«Ми багато років говорили про необхідність створення такого порталу для туристичної галузі і ось він з’явився», – подякувала бібліотеці голова ГО «ЕкскурсІнформ» Світлана Грищук і закликала усіх присутніх скористатися його можливостями.

На тому, що портал не є сталим і буде поповнюватися новою інформацією, яку надаватимуть територіальні громади, наголосив голова обласної ради Сергій Шульга. Підтвердженням цього стане поява на порталі презентацій усіх учасників інтерактивної конференції.

На заході були презентовані Парк Готель «Скіфія», туристичні магніти Приютівської територіальної громади, етнолабораторія «Баба Єлька» представила «Кіровоградщину гастрономічну», про потенціал Кіровоградщини для розвитку внутрішнього туризму розповів президент обласної федерації спортивного туризму Олександр Колотуха, а директор регіонального центру наукових досліджень з історії України та підготовки історико-краєзнавчих видань Борис Шевченко – про важливість історико-краєзнавчих досліджень для формування туристичного потенціалу територіальної громади. Мова йшла про перлину степової Еллади – Музей мистецтв, туристичний маршрут «Мандруємо Олександрійщиною», кнайпу «Козацькі чебуреки» та багато іншого, про що, повторюємо, иожна буде дізнатися на Інформаційному туристичному порталі Кіровоградщини.

Знайти портал можна за посиланням https://travel.library.kr.ua/.

Відео презентації – https://www.youtube.com/watch?v=7lC3pNLVtvo.

Лариса Семенова,
відділ соціокультурної діяльності

Залишити відповідь