Оголошення конкурсу на зайняття посади директора комунального закладу “Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д.І.Чижевського”

 

Відповідно до законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про культуру”, “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури”; згідно з рішеннями Кіровоградської обласної ради від 29 вересня 2006 року № 61 “Про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст області” (із змінами й доповненнями), від 27 січня 2015 року № 706 “Про затвердження положення про порядок призначення на посади та звільнення з посад, укладення контрактів з керівниками комунальних підприємств, закладів, установ і організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Кіровоградської області” (із змінами й доповненнями); та у зв’язку з вакансією на посаду директора комунального закладу “Обласна універсальна наукова бібліотека ім .Д.І.Чижевського”,

Кіровоградська обласна рада оголошує:

1. Конкурс на зайняття посади директора комунального закладу “Обласна універсальна наукова бібліотека ім .Д.І.Чижевського”:

1.1. Вимоги до кандидатів:

Керівником комунального закладу культури може бути особа, яка має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

1.2. Особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 30 днів із дня оголошення конкурсу подає такі документи:

заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”;

копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

два рекомендаційні листи довільної форми;

мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси Кіровоградської обласної ради в установлений даним оголошенням строк.

Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

1.3. Інформація про заклад додається (найменування, юридичне та фактичне місцезнаходження закладу, умови праці, відомості про матеріально-технічну базу закладу культури, фінансову звітність за попередній бюджетний період закладу культури, на посаду керівника якого проводиться конкурс).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів із дня опублікування оголошення (до 16 квітня 2020 року) за адресою: 25022, м. Кропивницький, пл. Героїв Майдану, 1 (ІІ поверх, каб. № 205, у робочі дні з 09.00 до 18.00, у п’ятницю з 9.00 до 17.00).

Телефон для довідок: (0522) 30-15-86, електронна пошта: konkurs.rada@ukr.net.

Кандидата на посаду керівника закладу визначає конкурсна комісія за результатами відкритого публічного конкурсного відбору, обов’язковою умовою якого є публічна презентація кандидатами на посаду керівника закладу проектів програм розвитку закладу на один і п’ять років.

2. Про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора “Обласна універсальна наукова бібліотека ім.Д.І.Чижевського”.

До складу конкурсної комісії входять :

представники органу управління власника закладу культури (три особи);

представники трудового колективу комунального закладу “Обласна універсальна наукова бібліотека ім .Д.І.Чижевського”, обрані на загальних зборах трудового колективу (визначаються з числа осіб, які не є членами трудового колективу даного закладу) (три особи);

представники громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування (три особи).

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до 07 квітня 2020 року за адресою: 25022, м. Кропивницький, пл. Героїв Майдану, 1 (ІІ поверх, каб. № 205, у робочі дні з 09.00 до 18.00, у п’ятницю з 9.00 до 17.00). Телефон для довідок: (0522) 30-15-86.

Розпорядження голови Кіровоградської обласної ради від 18 березня 2020 р. №92-гр

Розпорядження голови Кіровоградської обласної ради від 09 липня 2020 р. №211-гр

Додаток 1 до розпорядження голови Кіровоградської обласної ради від 09 липня 2020 р. №211-гр

Додаток 2 до розпорядження голови Кіровоградської обласної ради від 09 липня 2020 р. №211-гр

Додаток 3 до розпорядження голови Кіровоградської обласної ради від 09 липня 2020 р. №211-гр

Додаток 4 до розпорядження голови Кіровоградської обласної ради від 09 липня 2020 р. №211-гр