Інформаційна платформа з питань праці

Конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2023

Щороку, 28 квітня, в Україні відзначається День охорони праці. У межах його відзначення Державна служба України з питань праці спільно з ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» проводять ХІІ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2023. Адже, незважаючи на війну й складну ситуацію в Україні, дуже важливо, щоб діти мали змогу займатися творчістю.

Конкурс проводиться у два етапи. На першому етапі, що триває з грудня по лютий, територіальні органи Держпраці проводять відбіркові тури в областях.

Другий фінальний етап організовує ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» за участі Держпраці України з березня по квітень.

Учасниками конкурсу є учні, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, училищ, зокрема й художніх, позашкільних навчальних закладів, у трьох вікових групах:

перша група – віком від 6 до 10 років;
друга група – віком від 11 до 14 років;
третя група – віком від 15 до 18 років.

Конкурсні роботи мають висвітлювати тему охорони праці та промислової безпеки, а саме: безпечного ведення робіт у вугільній, деревообробній промисловості; сільському, лісовому та ліфтовому господарствах; медичній сфері; будівництві; на транспорті тощо.

На переможців чекають Дипломи, відзнаки, а також чудові призи та цінні подарунки.

Конкурсні роботи, які відповідають даній тематиці надсилаються до 15 лютого 2023 року до Управління інспекційної діяльності у Кіровоградській області Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці.

Контактна особа щодо взаємодії Олена Сємко (095)895-54-85.
Прохання малюнки надсилати за адресою:
м. Кропивницький, 25006, вул. Театральна, 24, п/с 1/37

Онлайн-альбом дитячих малюнків за результатами Конкурсу 2022 року за посиланням: https://ohoronapraci.kiev.ua/article/ditacij-malunok-2022/albom-malunkiv-konkursu-ditacogo-malunka-ohorona-praci-ocima-ditej-2022