Клуби

Продовжуємо занурюватися в світ англійської мови

Холодна погода та сніг за вікном не зупиняють наших відвідувачів відвідувати клуби по вивченню та вдосконаленню англійсько мови.

У вівторок та четвер у нас були наші незмінні клуби розмовної англійської мови «SPEAK UP». І так як весь минулий тиждень сніжило, то і тему для обговорення ми вибрали підходящу, а саме фізичні активності взимку. Які зимові види фізичної активності ви знаєте? Швидше за все, список буде коротким: лижі, хокей, ковзани і гра в сніжки. Чому б не освоїти нові, веселі й доступні в будь-якому місці розваги? До того ж, вони несуть користь для фізичного здоров’я і піднімають настрій. Під час клубу ми дізналися про дуже багато різних видів «спорту», в ми впевнені що кожен знайшов для себе те що йому більш до вподоби.

В понеділок та в середу в нас працює наш новий клуб по вивченню англійської мови для початківців. Ми впевненим кроками продовжуємо занурюватися в світ англійської мови. Так ми вже вивчили багато граматичних конструкцій, а також ми вже впевнено можемо розповідати та писати міні твори про свою сім’ю. Також ми продовжуємо поглиблювати наш словниковий запас, та по трохи розвивати аудіювання за допомогою перегляду англомовних відео.

В середу також у нас діє наш клуб «Вивчаємо англійську разом», на ньому ми з нашими постійними учасниками обговорювали традиції Нідерландів, а також почали вивчати форми порівняння прикметників. Текст про найбільше місто в Нідерландах нам в цьому допомагало.

Якщо ви також хочете вивчати англійську разом з нами, то чекаємо а в нашому відділі. Ми впевнені, що тут знайдеться багато цікавого для вас.