Клуби

Вивчаємо англійську разом: чим подорожуватимемо?

Види транспорту в туризмі різноманітні: від суперсучасних літаків, круїзних лайнерів і поїздів до рикші, гондол і повітряних куль. Який же вибрати?

На минулій зустрічі клубу «Вивчаємо англійську разом» учасники мали змогу обговорити, яким транспортом їм краще подорожувати, який транспорт більш безпечний тощо. Під час зустрічі учасники дійшли до того, що перш ніж переходити до вибору транспорту, потрібно визначитися з метою поїздки і очікуваннями від неї.

Незалежно від того, який вид транспорту обраний для подорожі, важливо заздалегідь врахувати всі тонкощі поїздки, прорахувати можливі витрати, врахувати всі витрати по часу. Ретельно продуманий план і бюджет подорожі дадуть можливість насолодитися відпочинком і поїздкою. Тоді ніякі неприємні сюрпризи в дорозі не зможуть зіпсувати вражень від відвідування нових цікавих місць, знайомств з людьми. Така поїздка надовго залишиться в пам’яті і дасть можливість відпочити і розслабитися. Про неї буде приємно згадувати та що розповідати друзям.

Якщо ви також хочете покращити знання з англійської мови, запрошуємо до нашого клубу «Вивчаємо англійську разом», який проходить у відділі документів іноземними мовами щосереди та щоп’ятниці о 17:00.

Вхід за читацьким квитком!