Клуби

English Speaking Club з Біллом Томсоном: ризик та проблеми

На останньому засіданні Клубу розмовної англійської мови наш спікер Білл вирішив провести цікаву дискусію на тему ризику та його проблем. Він запропонував учасникам клубу розділитися на дві групи: одні розповідали свої враження від ризику, наскільки це поняття є частим в їхньому житті, а інша команда говорила про проблеми, як саме вони справляються з ними та як знаходять способи їх уникати.

Перша команда учасників розповідала про свої досвіди з ризиком. Багато людей зазнали негативного досвіду у житті, коли ризик виявився недооціненим або, навпаки, переоціненим. Друга команда учасників зосередилася на проблемах та способах їх уникнення. Вони зазначили, що не завжди можна уникнути проблем, але важливо мати план дій, який допоможе їх вирішити. Учасники клубу використовували свої знання англійської мови, щоб чітко та зрозуміло висловлювати свої думки.

Щоб покращити навички говоріння англійською, Білл порадив регулярно займатися розмовною практикою, наприклад, відвідуючи наш Клуб розмовної англійської мови.

Приєднуйтесь і ви до нас щовівторка і щочетверга о 16.30 у відділі документів іноземними мовами бібліотеки Чижевського.

Вхід за читацьким квитком!