Клуби

Клуб розмовної англійської мови: рідкісні книги

На нашій нещодавній зустрічі Клубу розмовної англійської мови з Біллом ми вирушили у надзвичайну пригоду, яка привела нас до царства рідкісних книг.

Учасники нашого Клубу отримали справжнє задоволення, коли відкрили для себе колекцію старовинних книг Ільїна. Колекціонер був не тільки завзятим збирачем рідкісних речей та книг, а також талановитим реставратором. Більшість книг колекції релігійного змісту. Сама історія життя цієї людини є доволі цікава та неоднозначна, про що і говорили наші учасники Клубу по завершенню екскурсії. Кожен учасник знайшов щось інтригуюче на сторінках цих рідкісних книг, а розмаїття колекції викликало жваві дискусії серед учасників.

Наша зустріч з рідкісними книгами вийшла за рамки традиційного спілкування англійської мови, тому на наступній нашій зустрічі ми продовжимо говорити про відомого колекціонера та його таємниці.

Вам теж цікаво? Тоді приєднуйтесь до нашого Клубу щовівторка та щочетверга о 16.30 у відділі документів іноземними мовами бібліотеки Чижевського.