Клуби

Пригоди Паддінгтона

На черговій зустрічі Клубу англійської мови відвідувачі разом із нашою спікеркою Дарією переглянули та обговорили сімейний комедійний фільм британського режисера Пола Кінга «Пригоди Паддінгтона».

Це екранізація книги англійського письменника Майкла Бонда про кумедного, трохи незграбного, проте доброго Паддінгтона, який приїжджає з Перу до Лондона в пошуках нової родини.

Після перегляду відвідувачі ділилися своїми враженнями від переглянутого. Перш за все їх вразила та неймовірна легкість, з якою відбувається розвиток, здавалося, стандартного сюжету про протистояння добра і зла, про дружбу та важливість сімейних цінностей.

Падінгтон дуже припав до душі глядачам, адже він є уособленням справжнього англійського джентельмена, що простежується як в його одязі (постійне носіння капелюха), так і в його манерах (охайний, ввічливий та тактовний).

А ще відвідувачі могли насолодитися неймовірною англійською, чарівними краєвидами сучасного Лондона з його величними палацами, затишними таксі та автобусами, гвардійцями, а також порадіти за Паддінгтон, який не тільки знайшов нових друзів, але й допоміг самим мешканцям цієї родини зрозуміти, як багато вони значать один для одного.

Тож, для обговорення найбільш цікавих та актуальних тем приєднуйтесь до нашого Клубу щовівторка та щочетверга о 16.30!