Клуби

Клуб розмовної англійської мови: незвичайні музеї світу

У нашому світі існує величезна кількість музеїв, в яких представлені різні експонати, в основному це культурні цінності. Але є і незвичайні музеї світу, в яких відвідувачі знайдуть не зовсім прості твори мистецтва, а вельми екстравагантні.

Будь-якій людині завжди цікаво побачити щось оригінальне й незвичайне, таке, яке не скрізь знайдеш. Незвичайні музеї світу приваблюють відвідувачів саме цим. Нехай такі музеї відкриваються не часто, але їх вже досить-таки велика кількість, і з часом їх стане ще більше. Тому ми разом з учасниками клубу розмовної англійської мови вирішили дізнатися про них.

Під час зустрічі учасники мали змогу побачити та обговорити екстравагантні музеї по всьому світі. Чому вони такі популярні та чи б хотіли учасники клубу їх відвідати, якби в них була можливість? Саме такі ключові питання для дискусій були під час зустрічі. Адже тематика музеїв вражала, наприклад: Музей Волосся, Музей Туалету та навіть Музей Поганого мистецтва.

Якщо ви також хочете гарно провести час та покращити свої знання з англійської мови, запрошуємо у відділ документів іноземними мовами щовівторка та щочетверга о 16:30!

Вхід за читацьким квитком.