Клуби

Незвичайні американські професії

У кожній країні є свої дивовижні професії, зумовлені особливостями тієї чи іншої культури, які можуть здаватися нам дивними і навіть шокуючими. От навіщо, здавалося б, комусь потрібні оцінювачі листя чи інструктори із серфінгу для собак? А тим не менш, ці професії є затребуваними у США.

Наприклад, американці по особливому люблять осінь і вважають цю прекрасну пору року чудовим часом для сімейних прогулянок численними багрянолистими лісами їхньої країни, милуються ними і роблять фото. Саме тут і стає у пригоді оцінювач листя (foliage grader): доглядає за деревами і складає карту осіннього листя (fall foliage map), яка показує поціновувачам, де зараз пік зміни кольору листя, де помірні ділянки, а де листя ще зелене.

Саме про це і говорили учасники англомовного Клубу на минулій зустрічі. Дізналися й про інші незвичайні професії, такі, як професійний сонько, доглядальник за приватним островом, загонич алігаторів тощо. Деякі з цих професій клубісти й самі не проти були б ненадовго спробувати.

Якщо вам теж цікаво, тоді приходьте до нашого Клубу і беріть участь у цікавих дискусіях!