Клуби

English Speaking Club з Біллом Томсоном: видатні майстри американської літератури

На минулій зустрічі англомовного клубу під керівництвом нашого друга Вільяма Томсона ми вирушили у подорож, де познайомилися з життєвим та творчим шляхом деяких найвпливовіших американських письменників усіх часів.

Білл розпочав розповідь про Ернеста Хемінгуея – американського письменника ХХ ст., відомого своєю лаконічною прозою та пригодницьким духом. Також він звернув нашу увагу на твори іншого видатного письменника цього сторіччя Джона Стейнбека, чиї наративи зафіксували сутність американського досвіду під час Великої Депресії. Від епічної боротьби родини Джоудів у романі-переможця Пулітцерівської премії «Грона гніву» до тихого героїзму емігрантів Джорджа та Ленні в романі «Про людей та мишей» – шедеври Стейнбека залишили незабутнє враження.

Занурюючись глибше у літературний ландшафт, відвідувачі досліджували творчість загадкового Джека Лондона, чиї оповідання про виживання в дикій природі продовжують захоплювати читачів по всьому світу, а також складних персонажів та моральні дилеми в творах Вільяма Фолкнера.

«Велика література має здатність перенести нас в далекі світи та розкрити глибини людської душі. Вшановуючи твори цих виняткових письменників, ми вшановуємо їх безцінний внесок як в американську так і світову культуру», – зазначив Білл наприкінці нашої літературної подорожі.

Вам теж цікаво? Тоді приєднуйтесь до нашого клубу щовівторка та щочетверга о 17.00 у відділі документів іноземними мовами.