Клуби

Календар цивілізації майя

На черговому засіданні Клубу розмовної англійської мови учасники разом із нашим американським другом Біллом Томсоном говорили про славнозвісний календар цивілізації майя.

Календар майя – це унікальна система обчислення часу, яка вражає сучасний науковий світ своєю точністю і складністю. Винахідниками такої системи календарів вважаються індіанські племена майя. Вони проживали на території Центральної Америки в далекі доколумбівські часи. Унікальність календаря майя полягає в тому, що ця система обчислення ідеально співвідноситься з астрономічним роком. Вона більш досконала, ніж сучасний григоріанський календар і навіть його попередник – юліанський календар. Дати календаря майя позначені великою кількістю цифр і букв.

Ці та інші цікаві факти про календар майя дізналися учасники нашого Клубу. Також разом із Біллом вони розбиралися в особливостях літочислення цього древнього племені, яке суттєво відрізняється від сучасного григоріанського календаря.

Як бачите, відвідувачі Клубу цікаво провели час. Якщо ви теж бажаєте взяти участь у приємній пізнавальній дискусії і покращити свої розмовні навички англійської мови – приєднуйтесь до нас!