Клуби

Клуб розмовної англійської мови: пісні та групи заборонені в Америці у 70-90-х роках

Клуб розмовної англійської мови надає можливість обговорювати різноманітні теми та розвивати мовні навички. І Білл Томсон, наш спікер, завжди готовий до цікавих та захоплюючих дискусій. На останньому засіданні ми говорили про пісні та групи заборонені в Америці у 70-90-х роках. В той час музична хвиля народила багато творчих особистостей, які порушували традиційні норми і стали об’єктом цензури та заборон.

Одним з найбільш відомих прикладів цензури можна вважати заборону на пісню “Cop Killer” групи Body Count у 1992 році. Пісня мала критикувати насильство та корупцію в поліції, але була сприйнята як напад на правоохоронні органи та викликала сильну критику з боку політиків та силовиків. Через заборону фронтмен групи Ice-T був змушений зняти пісню з альбому та відсторонитись від неї. Також були заборонені пісні про наркотики, наприклад, “Lucy in the Sky with Diamonds” групи The Beatles.

Вам цікаво? Тоді приєднуйтесь до нас щовівторка і щочетверга о 16.30 у відділі документів іноземними мовами бібліотеки Чижевського.