Клуби

Клуб розмовної англійської мови: кримінальний процес в США

На останньому засіданні Клубу розмовної англійської мови в бібліотеці Чижевського студенти Донецького університету внутрішніх справ обговорювали тему “Кримінальний процес в США”. Спікером був наш незмінний Білл Томсон, який розповів студентам про особливості кримінального процесу в США.

Під час зустрічі студенти дізналися про те, що кримінальний процес у США складається з кількох етапів, починаючи від арешту та закінчуючи вироком суду. Білл також пояснив процес обвинувачення та захисту в кримінальному процесі, відмінності між судами першої й другої інстанції та процес апеляції. Окрім цього, він розповів про те, що США має одну з найбільш жорстких кримінальних систем у світі, але це не завадило з’являтися скандалам і випадкам порушень прав людини.

Зустріч була цікавою та пізнавальною, студенти дізналися багато нового та змогли ставити питання щодо структури та організації поліції в Лос-Анджелесі. Білл Томсон зі своїми багаторічними знаннями зміг детально розповісти про функції різних підрозділів та процес навчання та підготовки працівників поліції.

Дякуємо Біллу за таку важливу тему та цікаву зустріч.

Приєднуйтесь і ви до нас щовівторка і щочетверга о 16.30 у відділі документів іноземними мовами бібліотеки Чижевського.