Фотогалерея

Фотовиставка “Мы в такие шагали дали...»

В Орхуському інформаційно-тренінговому центрі при відділі документів з питань економіки, виробництва та природничих наук розпочала роботу фотовиставка “Мы в такие шагали дали…».

Експозиція знайомить відвідувачів з унікальними куточками землі — Камчаткою та субантарктичним островом Південна Георгія.

Перший цикл фотовиставки знайомить нас з найвіддаленішим і найдивовижнішим куточком землі — островами Південна Георгія.

Архіпелаг Південна Георгія ( або Південна Джорджія) лежить в 1390 км на південний схід від Фолклендських островів і в 2150 км на схід від острову Вогняна Земля. Загальна площа архіпелагу близько 4000 тисяч квадратних кілометрів. Південна Георгія — скелястий острів вулканічного походження, вкритий тундрою і океанічними луками, у горах — вічні льодовики. На берегах, ізрізаних фьордами, – величезні популяції тюленів та пінгвінів. Суворий субантарктичний клімат, постійні вітри, холодне море..

Другий розділ фотовиставки представляє багатство природи Камчатки та кліматичні контрасти півострову.

Про Камчатку написано дуже багато. Проте й досі вона залишається загадковим краєм для більшості людей. Камчатка настільки різноманітна, що кожен з тих, хто її відвідав, залишає на спогад щось своє, особисте. Тут поєдналися в одне ціле стихії, які б, здавалося, не можуть співіснувати: полум”я вулканів і лід гірських верховин, земна твердь та води моря співіснують у вічному протистоянні, породжуючи неповторну красу півострову.

Хочете відчути подих антарктичних вітрів, зазирнути в очі тюленя, насолодитися могутністю айсбергів, доторкнутися поглядом до первозданних куточків землі? – відвідайте фотовиставку “ Мы в такие шагали дали…».

Архіпелаг Південна Георгія

(автор - Рєпін Сергій)

Природа Камчатки

(автор – Казановська Наталія)