Діяльність центру

Еко-тайм курсантів у бібліотеці!

26 вересня світ відзначив Міжнародний день боротьби за повну ліквідацію ядерної зброї. Відмова від ядерної зброї давно стала однією з ключових тем міжнародних конференцій, що проводяться під егідою ООН, адже у світі, де існує ядерна зброя, ніхто не може почуватися у безпеці.

Працівники Орхуського центру екологічної інформації на бібліотечному майданчику провели вуличну акцію, в яку включили експрес-опитування перехожих, аби дослідити громадську думку щодо відмови від ядерної зброї. Молодь, люди середнього та старшого віку охоче відповідали на запитання про те, в якому році Україна втратила ядерний статус, чи готові, на їхню думку, інші країни світу відмовитись від ядерної зброї та чи знають вони, як захиститися під час ядерного вибуху.

В опитуванні взяли участь 57 респондентів.

Дослідження відповідей показало такі результати: значна кількість респондентів знали в якому році Україна втратила ядерний статус (85% опитуваних надали правильну відповідь, 15% – ні). На друге питання майже 100% відповіли ні. На третє відповіді можна поділити навпіл (50% – так, 50% – ні).

Запрошуємо кропивничан та гостей міста до Орхуського центру екологічної інформації бібліотеки Чижевського, щоб отримати виключну інформацію, яка стосується ядерної зброї, ядерних доктрин та алгоритму дій при ядерному вибуху.