Діяльність центру​

Екоквест «Вода – стихія і надія»

Для сучасної людини знання основ екології не менш важливе, ніж основ фізики, хімії чи математики. Тому досить символічно, що саме 1 вересня в Орхуському центрі екологічної інформації, що діє у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук відбувся екоквест «Вода – стихія і надія» для студентів Кропивницького коледжу харчування та торгівлі.

Як відомо, квести стимулюють розвиток логічного мислення, привчають різнобічно оцінювати ситуацію, залучаючи логіку і критичне мислення. Емоційність процесу, пов’язана із отриманням результатів і проходженням етапів гри, сприяє кращому запам’ятовуванню інформації.

Використовуючи свої знання в галузі природознавства та власний досвід, учасники екоквесту пройшли 11 станцій, на кожній з яких їх чекали різноманітні цікаві завдання. На кожній станції вони заробляли бали, за які отримували фішки. На станції «Кінцева зупинка» студенти склали фразу про роль води у навколишньому середовищі, підрахували зароблені фішки та визначили переможця.

Вода – синонім життя, його невід’ємна частина. Водні ресурси забезпечують існування людей, тваринного і рослинного світу і в той же час є обмеженими та уразливими природними об’єктами. В ході квесту молодь багато дізналась про екологічні проблеми водних ресурсів, систематизувала свої знання про фізичні властивості води та усвідомила необхідність дбайливого ставлення до природи.

Григорєва Марина,

головний бібліотекар відділу документів

з економічних, технічних та природничих наук