Діяльність центру

У Чижевського юннати презентували роботу своїх виробничих бригад

Наш край завжди славився своїми чорноземами і людьми, які є великими працелюбами, вміють гарно обробляти землю і вирощувати на ній хороші врожаї. І не дивно, адже саме на Кіровоградщині в 1956 році вперше були створені виробничі учнівські бригади. Сьогодні, завдяки новим формам і методам господарювання, у трудових учнівських об’єднаннях активізувалась дослідницька робота, діти налагоджують зв’язки з вченими та спеціалістами сільськогосподарського виробництва.

Роботу своїх виробничих бригад та виставку вирощеної продукції «Щедрість рідної Землі» вони презентували під час обласного зльоту аграрних трудових об’єднань «Тобі, Україно, наші знання та праця!». Його організаторами виступили Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, Інститут сільського господарства Степу НААН України та Орхуський центр екологічної інформації Обласної універсальної наукової бібліотеки імені Дмитра Чижевського.

Учасники зльоту демонстрували щоденники дослідницької роботи, зразки сортів сільськогосподарських культур, вирощених юннатами. Експонати відзначалися оригінальністю та досконалістю, кожна виставка стала чудовим вираженням фантазії і творчої «жилки» дітей та їх керівників.

За рішенням журі, І місце виборола команда «Підлісненські агронавти» Підліснеської філії Олександрівського ліцею № 2.

ІІ місце поділили між собою команда «Екоштурм» Центру дитячої та юнацької творчості «ЗОРІТ» з Новоукраїнки та вихованці гуртка «Основи фенології» обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

ІІІ місце посіли команди «ЮННАТіЯ» з Плетеноташлицького ліцею Злинської сільради та «Юних екоаграріїв» Світловодської станції юних натуралістів.

Вітаємо!