Діяльність центру

Розпис екоторбинок – захоплююче для дітей і корисно для довкілля

Всі ми добре розуміємо, наскільки важливо берегти довкілля і жити в гармонії з природою. І перш за все, це стосується переосмислення споживчої поведінки та відношення до сортування і утилізації сміття. Екоторби – це альтернатива поліетиленовим пакетам. Вони не тільки бережуть природу, практичні й зручні, але й здатні надихнути на творчість: на них можна малювати, писати, прикрашати бісером тощо.

Саме тому в Орхузькому центрі екологічної інформації відбувся майстер-клас з розпису екоторб. У заході взяли участь діти з прийомних родин Холодовських та Діордіца, адже екологічну свідомість треба виховувати змалечку.

Захід відбувався в рамках традиційної «Екошколи», що працює в Орхузькому центрі екологічної інформації, а також в рамках нового благодійного проєкту «Наші діти», який започаткувала головна книгозбірня області разом із громадською організацією «Православна просвіта». Він направлений на підтримку дітей-сиріт, дітей з багатодітних родин та дитячих будинків сімейного типу.

Сподіваємося, наші екоторбинки не тільки допоможуть зберегти довкілля, але й стали милими подарунками на згадку про візит у бібліотеку.