Діяльність центру

Пригоди у царстві Природи

Днями для дітей, які з родинами знайшли для себе новий дім у Кропивницькому, у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук пройшов екоквест.

Основне завдання квесту полягало в наступному: не кваплячись пройти 12 станцій, даючи відповіді на запропоновані завдання та за кожну правильну відповідь отримувати фішки. За кількістю фішок визначались переможці.

Діти створили дві команди і з задоволенням поринули у захопливу подорож за вказівками своїх маршрутних листів. Їм потрібно було не тільки виявити свою спостережливість, знання з природознавства, а з швидко пристосуватися до роботи в команді. На кожній станції учасників чекали різноманітні цікаві вікторини, загадки, ребуси і завдання на кмітливість. Квест пройшов весело, з азартом, команди виконали всі запропоновані завдання. А саме головне – діти дізналися більше про біологічне різноманіття тваринного і рослинного світу нашої країни.

Дівчата та хлопці та їхні батьки також ознайомилися з величезним потенціалом відділу та залюбки фотографувалися в чудовій селфізоні.

Юлія Олейніченко,
відділ документів з економічних,
технічних та природничих наук