Діяльність центру

Як у розважальній формі навчати дітей екологічної грамотності

Сьогодення диктує нам свої правила. Ситуація складається таким чином, що сучасна людина просто зобов’язана бути екологічно грамотною.

Саме тому 22 квітня у Міжнародний день Землі в Орхуському центрі екологічної інформації бібліотеки провели огляд інтернет-ресурсів, які містять найцікавіші розробки розважально-ігрових заходів з  екологічної тематики.  

Закладів, які займаються просвітництвом та формуванням екологічної культури, не так багато. Орхуський центр екологічної інформації нашої бібліотеки саме такий. І зараз, під час карантину, гарними помічниками у нашій роботі є соціальні мережі та ZOOM.

До онлайн-зустрічі долучилися фахівці обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, працівники бібліотек об’єднаних громад області.

Ми запропонували учасникам зустрічі нову літературу, яка є в нашій книгозбірні, та сайти, що містять цікаві розробки еко-вікторин, квестів, уроків, конкурсів, медіатеку з  іграми, вікторинами, фільмами, прозовими творами і казками екологічної тематики, сценарії з завданнями брейн-рингу, розробки заходів з біології, екології і хімії та багато іншого. 

Вони дізналися про нові методичні розробки і різноманіття форм проведення освітніх екологічних заходів на сайтах «Природа України», «Зелений пакет – Україна», «Всеосвіта», «Урок ЮА», Online Test Pad, Jigsaw Planet та інших.