Діяльність центру

До Дня довкілля

До Дня довкілля Орхуський центр екологічної інформації для педагогів позашкільної освіти провів на платформі ZOOM огляд еколого-природничої літератури. У заході взяли участь фахівці Обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, Знам’янської та Долинської та Злинської ОТГ.

Крім навчально-методичних посібників, які стануть у пригоді під час занять з виховання у учнів культури екологічної поведінки у природному середовищі, збірників розробок позаурочних заходів, екохвилинок, бібліотекарі представили книги із серії «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей». Вони розповідають про таких видатних вчених, як Блез Паскаль, Нікола Тесла, Марія Склодовська-Кюрі, чий внесок у розвиток природничих наук важко переоцінити. Книги написані настільки виразно, яскраво та енергійно, що від них неможна відірватися.

Гарно ілюстровані атласи, енциклопедії, міні-енциклопедії знайомлять з дивовижним рослинним та тваринним світом планети. В океані й на суші, у повітрі й під землею – скрізь кипить життя!

Запрошуємо до Орхуського центру екологічної інформації! В нас можна познайомитися з безліччю цікавих книг!