Діяльність центру

Тематична зустріч «Дивись на нас як на рівних»
(До Міжнародного дня сліпих)

13 листопада 1745 року у Франції народився Валентин Гаюї – відомий педагог, який заснував у Парижі і Петербурзі декілька шкіл і підприємств для сліпих. За рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я саме ця дата відзначається як День сліпих.

17 листопада в рамках роботи спеціалізованого майданчика «ІнтерСвіт» для користувачів з вадами зору в УТОСі відбулася тематична зустріч «Дивись на нас як на рівних». Під час заходу бібліотекарі ознайомили УТОСівців з найбільш популярними книгами фонду відділу абонемента. Серед них твори сучасних українських письменників та книги зарубіжних авторів в українських перекладах. Жваве обговорення викликали твори Сергія Жадана, Ірини Власенко, Світлани Алексієвич, Вуді Аллана… Адже в цих виданнях піднімаються гострі соціальні теми, близькі кожному. Війна й патріотизм, кохання та чорний гумор життя, працевлаштування наших співвітчизників за кордоном та долі людей з інвалідністю…

Бібліотекарі нагадали присутнім про послуги, які користувачі з вадами зору можуть отримати на спеціалізованому майданчику «ІнтерСвіт».