Діяльність центру

Коли лютий – нелютий

Ось і закінчився лютий, а разом з ним і зима. Протягом місяця в рамках роботи майданчика «ІнтерСвіт» для малечі з вадами зору відбулася низка цікавих заходів, саме тому лютий був вже й не таким лютим. Майстер-класи, тематичні бесіди, хвилинки загадок, голосні читання книг додавали радощів та гарного настрою малюкам.

Взимку багатьом дорослим і дітям не вистачало буяння кольорів і ніжної зелені природи. А до літа ще так далеко… Та це не про нас!

Під час яскравого майстер-класу з виготовлення жабки «Ми зелені, як трава. Наша пісенька: «Ква-ква!» малеча з вадами зору навчилася виготовляти мешканку озер, ставків та річок в техніці паперопластики. Наш захід був не лише цікавим, а й корисним, адже зелений колір позитивно діє на зорові аналізатори. Дивлячись на зелену жабку, дитячі очі відпочивали.

Чудові листівки-валентинки виготовляли дітки під час майстер-класу «Я тебе в цей день вітаю…» з нагоди Дня святого Валентина. Малеча дуже любить тварин, тому залюбки брала участь у виготовленні павучків (майстер-клас «Добрий павучок») та котиків (майстер-клас «Котик, котик, золотий животик»).

Під час хвилинки «Кумедні загадки про все на світі» було весело і галасливо. Дітлахам потрібно було розгадати загадки про тварин і дерева, овочі та фрукти, предмети побуту тощо.

Повчальними та казковими, загадковими та пізнавальними були голосні читання художніх та науково-популярних дитячих книг. А під час тематичної бесіди «Світ динозаврів» на малят чекали цікаві ілюстровані книги про тварин, які населяли нашу планету мільйони років тому.

Один із найулюбленіших видів домашніх тварин – це кіт. Серія книг «Міні-енциклопедія» присвятила свій збірник різновидам милих котиків. Маленькі гості познайомилися з незворушними єгипетськими та американськими котами, чарівними британцями та персами, дивовижними сфінксами…