Діяльність центру

До нових туристичних пригод

Другий місяць осені починається з особливої дати. Щороку 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана.

5 жовтня в кропивницькому відділенні УТОС відбулася тематична зустріч «Мудрості стигла пора». Захід проводився в рамках роботи спеціалізованого бібліотечного майданчика «ІнтерСвіт» для людей з вадами зору. Фахівці відділу абонемента підготували цікаву і змістовну програму.

Люди старшого віку мають свої захоплення та вподобання. Активні громадяни поважного віку все частіше обирають активне ж дозвілля – туризм. Не обов’язково їхати далеко за кордон, можна подорожувати рідним краєм та отримувати від цього задоволення. Цікавим і корисним був огляд літератури «Від коротких мандрівок – до великих подорожей», під час якого були презентовані видання краєзнавчого напрямку. Пізнавальну бесіду «Археологічні знахідки Чорного озера» для людей з вадами зору провела еколог і народознавець Ніна Бабанська, яка долучилася до бібліотечного заходу.

Сподіваємось, що наші книги підштовхнуть кропивницьких пенсіонерів до нових туристичних пригод.