Подаровані видання від українських письменників-новелістів

Полянецький Віктор Анатолійович. Спомин серця: Новели. – Х.: Майдан, 2012. – 252 с.

Книгу відомого українського прозаїка Віктора Полянецького складають твори, позначені глибоким психологізмом, ліричним настроєм, проникненням у душевний світ його героїв, який засвідчує незнищенність високих людських ідеалів.
Для широкого кола читачів.

Полянецький Віктор Анатолійович. З чистої води: Оповідання. – Х: Майдан, 2007. – 124 с. – Серія “Проза Слобожанщини”

До нової книги українського письменника Віктора Полянецького ввійшли твори, які друкувалися в періодиці на зламі століть і справедливо відображають події цього неспокійного світу, утверджуючи чільну думку про те, що люди в будь-яких ситуаціях, насамперед, повинні залишатися людьми.

Пономаренко Любов. Помри зі мною: Вибрані новели. – Львів: ЛА “Піраміда”,2006. – 152 с. (Видавничий проект сучасної літератури “Приватна колекція”).

Проза Любові Пономаренко — це проза вразливого і зрячого серця, проза яскрава, густа, образна, лаконічна і вишукана за формою. На ній лежить і світиться виразна й переконлива ознака талановитості авторки, її своєрідного світобачення й світосприйняття. У кожному рядку письменниці відчувається чесність перед собою, людьми, життям і світом, у якому живемо.

Гургула Ігор. Зарва: Новели. – К.: Укр. Письменник, 2006. – 291 с.

Дорога народжує каміння. Треба вміти бачити, володіти пильним оком, або від звичного, сірого та буденного каміняччя відокремлювати коштовне. Віднайдене, скомпоноване в калейдоскопічну мозаїку, витворюється літературними речами.
За п’ятнадцять літ визбирування склалися різні калейдоскопи. Дещо — у цій книзі.

Гургула Ігор. Без ретуші: поезія. – Львів: СПОЛОМ, 2011. – 144 с.

Це друга поетична збірка письменника Ігоря Гургули. Провідною темою віршів є сутність людського існування, пошуки в незбагненному світі себе та вічних вселюдських ідеалів.

Її легко можна осилити за один вечір, хоч писалась вона не один рік. Книжки, як вино — вистоюються довго, аби бути спожитими за короткий проміжок часу.

Для широкого кола читачів.

Гургула Ігор. Стан Душі: Сумніви: Поезія. – К.: Факт, 2007. – 168 с.

Пропонований збірник — виняток у творчості сучасного українського прозаїка Ігоря Гургули.

“Стан душі” – це зібрані автором впродовж кількох років спостереження і думки, які не вдавалось увібрати в узвичаєну прозову форму, і які пропонуються читачеві у жанрі, який автор називає літераціями.

Горовий Іван. Чорна редька: Новели. Кіровоград: “Поліграф-Терція”, 2013. – 48 с.

Головними персонажами нової збірки новел “Чорна редька” кіровоградського письменника Івана Горового переважно виступають вчителі та їхні вихованці. У ній читач не знайде припудреної підробки. Простий селянський побут схоплено з реального життя. У цьому кожен сам переконається, коли візьме до рук книгу й, зацікавившись прочитаним, задумається над нелегкою долею нинішнього села. Воно не залишить його байдужим до негараздів, навпаки, пробудить у душі материнську любов до рідної землі.