Подаровані видання за січень-лютий 2016 року

Від Миколи Томенка, громадського та політичного діяча, кандидата історичних наук, доктора політичних наук, м. Київ

Томенко М.В. Україна: історія Конституції/ Микола Томенко. – Київ: Генеза, 2015. – 144 с.

Навчальний посібник, написаний відомим політиком і громадським діячем, присвячений висвітленню питань історії розвитку українського конституціоналізму від найдавніших часів до сьогодення. Вміщено аналіз конституційних документів, що характеризували суспільно-політичне життя на українських теренах, а також повні тексти „Пактів і конституцій…” Пилипа Орлика та Конституції незалежної України.

Посібник може бути використаний для поглибленого засвоєння курсів правознавства, політології, філософії, етапів виникнення і розвитку державотворчого мислення під час викладання історії України в загальноосвітніх та вищих навчальних закладах, а також стане у пригоді науковцям, викладачам, політикам та широкому загалу читачів, які цікавляться національною політикою, філософією, історією.

Від дипломанта Міжнародного літературного конкурсу „Коронація слова” Ольги Мігель, м. Кіровоград

Мігель О. Сновида. Містичний роман/ Ольга Мігель. – Кіровоград: Імекс-ЛТД, 2015. – 288 с.

Коли тобі дуже страшно, і ти не знаєш, що буде завтра – у твоєму житті, на твоїй вулиці, в твоїй країні… чи не краще просто заснути? Зробити вигляд, ніби нічого особливого не відбувається, та жити собі далі?

Роксана намагалася не думати про власні давні рани, про друзів під кулями, і навіть про суспільство, що впало в анабіоз.Але, нажаль, вона трохи відкрила очі – лише на мить, але цього вистачило, щоб яскраве світло болісно надірвало її сон. Проте чи можливо вижити, дивлячись на істину, яка так тебе лякає?

Він ходить вулицями селища неподалік від міста. Щоночі, від опівночі до четвертої ранку. В нього є ключі від усіх дверей, він може зайти куди завгодно. І якщо твій сон буде не достатньо міцним, його заплющені очі подивляться на тебе крізь воскові повіки, і він уже не дасть тобі спокою. Але коли ти спатимеш, він тебе не займатиме! Це – єдиний вихід для тебе, звичайної маленької людини.

…Якщо, звісно, тебе влаштовує життя у вічному солодкому сні.

Від ТОВ „Імекс-ЛТД, м. Кіровоград

Ковирьов А. Наш рідний край – Іванівська земля. Село Іванівка Новоукраїнського району Кіровоградської області/ Анатолій Ковирьов. – Кіровоград: ТОВ „Імекс-ЛТД”, 2015. – 352 с.

В центрі уваги авторів – історія села Іванівки у переплетінні з історією рідного краю від часу виникнення до сьогодення. Перед читачем промайнуть найвизначніші події цієї історії. Виключно документальні факти перемежовуються з інтимно-сокровенними подробицями життя родини Омельяненків – Дорошенків так само, як життя всього народу переломлюється у долі однієї людини. З не меншим трепетом сприймаються сповіді-автобіографії людей, які не байдужі до всього, що відбувається на їхній рідній землі, зокрема директора школи Усач О.А. та членів педколективу. Це додає книзі ліричності, в той час як в цілому вона заслуговує бути зразком документально-публіцистичної прози.Книга розрахована на широке коло читачів, має неабияке пізнавально-виховне значення.

Терещенко О. Традиційні ліричні пісні та балади з Центральної України/ Олександр Терещенко. – Кіровоград: ТОВ „Імекс-ЛТД”, 2015. – 72 с.

Ця збірка – свого роду навчальний посібник з українського пісенного фольклору: вона знайомить із традиційним ліричним репертуаром Центральної України.

Крім творів загальновідомих, що активно побутують сьогодні, видання містить пісні давно забуті, збережені лише пам’яттю сільських старожилів і записані автором-упорядником та його колегами під час фольклорних експедицій протягом останніх двадцяти років на Кіровоградщині.

У деталізованих нотаціях унаочнено основні виконавські прийоми, притаманні центральноукраїнському ліричному стилю.

Видання адресоване студентам музичних навчальних закладів та музикантам-професіоналам, хто фахово цікавиться автентичною народно-вокальною культурою.

Від автора Володимира Канівця, прозаїка, драматурга, афориста, м. Київ

Канівець Володимир. Сюрпризи медового місяця. Комедії. – К.: КМЦ „Поезія”, 2004. – 342 с.

Лауреат Національної премії України імені Т.Г. Шевченка. Лауреат республіканської премії імені І.П. Котляревського. В. Канівець автор 45 драм і комедій, які поставлені в багатьох театрах України, Росії, Латвії, Канади. Автор видав п’ять збірок п’єс: „Перші барикади”, „Віддавали батька в прийми”, „Мільйон за одруження”, „Лист запорожців султану”, „Поет і княжна”.

Романи, повісті, збірки оповідань, п’єс, афоризмів видавалися 80 разів в перекладах на різні мови світу. Загальний тираж книг понад 10 мільйонів. В репертуарах українських театрів постійно кілька комедій і драм В. Канівця. Ставлять комедії Канівця десятки народних театрів. Деякі комедії не сходять зі сцени по дванадцять-чотирнадцять років.

В цій збірці шість найрепертуарних комедій В. Канівця.

Владимир Васильевич Канивец. Афоризмы. Мысли. 4900. – К.: Издатель Карпенко В.М. – 306 с.

Это издание продолжение книг «Афоризмы 2100», «Афоризмы. Парадоксы. 6000», «Афоризмы. Максимы. 5000». В ней, как и предыдущих книгах, автор помогает задуматься над временем, над опытом человечества, которое жило до нас и живет вокруг нас.

Від автора, нашого земляка Антона Лірника, українського шоумена, музиканта, сценариста, відомого резидента Камеді Клабу

Лирник А. Трое в Таиланде, не считая собак/ Антон Лирник. – М.:Эксмо, 2014. – 384 с.

Это дебютная книга Антона Лирника, известного камедиклабовца и участника Дуэта имени Чехова. Главный герой планирует встретить Новый год в компании родителей. Но посиделки со старыми приятелями неожиданно превращаются в заморский вояж. Трое друзей ступают на землю Таиланда, сбежав от уральских снегов на тропический остров. А когда русский турист попадает в чужую страну, вокруг него сами собой начинают бурлить приключения: крокодилы и дайвинг, тайский бокс и full moon party, огненная еда и ледяные напитки разного уровня крепости…

Самая смешная книга 2014 года! Для всех фанатов «Особенностей национальной охоты» и «Похмелья в Вегасе»!

Від видавництва „Патерик”, м. Київ

Чернявська Т.Б., Яблоновська-Грищенко Є.Д. Екохвилинки: природоохоронне виховання крок за кроком. – Канів, 2012. – 140 с.

Робота розкриває методику проведення екологічних занять для учнів 1-4 класів, актуальність яких полягає в залученні дітей до різних видів творчої та практичної екологічно значущої діяльності. Такі заняття навчають спостерігати, викликають потребу міркувати, спонукають робити висновки та узагальнення.

Розроблений курс цікавий тим, що поступове ускладнення змісту створює умови для організації самостійної та пошукової роботи учня, дозволяє вийти за межі шкільної програми.

Оригінальна методика проведення екохвилинок стане у пригоді вчителям початкових класів, співробітникам установ природно-заповідного фонду, вихователям груп продовженого дня. Методичні матеріали, вміщені в даній роботі, допоможуть педагогам ефективно реалізувати провідні принципи навчання та виховання.

Шилкова Е.А. Бижутерия своими руками/ Е.А. Шилкова. – М.:РИПОЛ классик, 2011. – 32 с.: ил.

В настоящее время интересные оригинальные украшения можно без труда купить в магазине. Но намного приятнее сделать украшение собственными руками или получить в подарок от того, кто это непосредственно сделал, – оно будет дороже сердцу. Данная книга призвана помочь вам в создании оригинальной и стильной бижутерии. Издание содержит иллюстрации и пошаговые инструкции.

Анна Мещерякова. Украшения своими руками: пошаговый мастер-класс. – СПб.: Питер, 2013. – 32 с.: ил.

Анна Мещерякова – мастер по бижутерии и лепке из полимерной глины, преподаватель творческой студии для взрослых и детей Masterklass.info.

Хотите научиться создавать необычные украшения из бусин и проволоки? Легко! Открывайте книгу, выбирайте нужный мастер-класс – и следуйте инструкции. С иллюстрированным пошаговым руководством даже новичок сможет быстро и просто сделать индивидуальное украшение по своему вкусу!

– Браслет-цепь «Ностальжи»
– Браслет с ловушками «Дзен»
– Браслет-цепочка «Подвески королевы».

Освоив простые техники и приемы, описанные в книге, вы сможете создавать собственные уникальные украшения. Hand-made всегда в моде!

Войнатовская Елена. Чердачные куклы: мастер-классы и выкройки от Nkale. – СПб.: Питер, 2014. – 32 с.: ил.

Елена Войнатовская, больше известная как Nkale, – кукольный мастер, автор бестселлеров «Авторская текстильная кукла» и «Авторская интерьерная кукла». Ее авторский блог – настоящий клуб для всех любителей текстильной куклы. А еще в каждой ее игрушке есть сердце!

Чердачные куклы – самый теплый подарок тем, кого вы любите. Чердачная фея-цветочница подарит вам вдохновение, принесет мир и гармонию в семью. А может быть, вы хотите украсить и свой офис? Пожалуйста – сшейте милого Офисного Ангела Геннадия Павловича с крыльями, декорированными скрепками, и улыбка не покинет вас и на работе. С помощью простых мастер-классов Елены Войнатовской даже новички, впервые взявшие в руки иголку, смогут создать свое чердачное чудо!