Подаровані видання та обов’язковий примірник книг
за січень 2012 року
Від Кіровоградського видавництва „Імекс-ЛТД”
Чарльз Лендрі. Витоки та перспективи креативного міста; Пер. з англ. – Кіровоград: Імекс-ЛТД, 2012. – 64 с.
Чарльз Лендрі — міжнародний експерт з питань розвитку міст і креативного використання ресурсів для їх відродження. Він виступає в якості дружнього критика, дає поради містам, як найефективніше використати їхні активи та потенціал.
Ця книга – перша у серії коротких публікацій. Вони охоплюють основні питання і динаміку роздумів, що формують міста сьогодні і впливатимуть на них у майбутньому.
Володимир Винниченко: “Бо я — українець”: Дайджест-конспект життя і творчості за матеріалами досліджень Володимира Панченка. – Кіровоград: Імекс-ЛТД, 2011. – 512 с.:іл. Кн. 1
Спектр проблемних питань, порушених науковцями Кіровоградщини і представлений в даній оригінальній формі, справді величезний. Не нав’язуючи певної позиції щодо оцінки запропонованих матеріалів, автори проекту створюють тим самим умови для аналітичного аналізу їх читачем.
Для викладачів і студентів педагогічних навчальних закладів, філологів, істориків, краєзнавців та усіх, кому не байдужа історія рідного краю.
Кривульченко Анатолій Іванович. Водні об’єкти Кіровоградської області: Монографія. – Кіровоград: Імекс-ЛТД, 2011. – 356 с.
Вперше для території України на прикладі Кіровоградської області представлено цілісне просторове бачення водних об’єктів, яке сформоване у вигляді інформаційно-пошукової системи. Підготовлена праця складається зі словника водних об’єктів, атласу гідрографічної мережі, класифікатора водотоків та гідрографо-гідрологічних параметрів водосховищ Кіровоградської області. Фактичний матеріал монографії грунтується на аналізі гідрографічних, гідрологічних, лінгвогеографічних, гідронімних, картографічних, аерокосмічних, історичних даних, а також анкетуванні та польових авторських дослідженнях.
Запропонована праця є науковою базою для створення прагматично дієвого водного кадастру області й загалом водогосподарської та водоохоронної регіональної діяльності, удосконалення інформаційних засад земельного кадастру, подальших лінгвогеографічних досліджень.
Намисто долі: Спогади, роздуми, події. – Кіровоград: Імекс-ЛТД, 2011. – 208 с.: іл.
Книга розповідає про людину надзвичайної долі — про важку й благородну справу всього її життя. Такою справою для неї стала широко відома в Україні Знам’янська бальнеологічна лікарня на Кіровоградщині. Першим і єдиним донині ось уже сорок четвертий рік головним лікарем цієї радонової оздоровниці є героїня книги Ганна Василівна Шандра. Нелегкими й украй драматичними були для неї ці десятиліття.
Струтинська, Галина Іванівна. Слово про батька. – Кіровоград: Імекс-ЛТД, 2011. – 120с.: іл.
Усі ми — діти своїх батьків. Змалечку й назавжди всотуємо їхню любов, звички, погляди на світ і людські стосунки. І навіть коли виростаємо і стаємо дуже серйозними й поважними людьми, світло батьківських очей залишається мірилом вірності обраному шляху.
Саме про це йдеться у спогадах Галини Струтинської (Кузьменко) — відомої на Кіровоградщині та за її межами бізнес-леді, науковця, громадського діяча й мецената, першого заступника генерального директора міжнародної авіакомпанії “Урга”
У книзі “Слово про батька” зібрані спогади про непересічну і, без перебільшення, визначну особистість, яка була й залишається у пам’яті багатьох сучасників взірцем чесності, людяності, працелюбності.
Сім’я Раєвських в історико-культурному просторі: Матеріали міжнародної науково-практичної конференції 6-7 вересня 2011 р. – Кіровоград: Імекс-ЛТД, 2011. – 318 с.
Запропоноване видання містить матеріали міжнародної науково-практичної конференції “Сім’я Раєвських в історико-культурному просторі слов’янського світу”, яка проходила в Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка 6-7 вересня 2011 року.
Науковцям, вчителям, студентам, учням та широкому колу осіб, зацікавлених історією.
Скрипник Александр Анатольевич. Любовь и смерть: Королева Марго. Графиня де Монсоро. Сорок пять: Поэтическое историко-литературное иллюстрированное издание по одноимённым произведениям А. Дюма. – Кировоград: Имэкс-ЛТД, 2011. – 652 с.
Рядом с историческо-литературной эпопеей «Д’Артаньян и три мушкетера» займет свое достойное место вторая трилогия Александра Скрипника «Любовь и смерть: Королева Марго. Графиня де Монсоро. Сорок пять», представляя собой иллюстрированную поэтическую интерпретацию одноименных произведений А. Дюма.
Эти произведения подарят читателю массу незабываемых мгновений, не один час восхитительного общения с мужественными героями и пленительными героинями романов.
От Садыкина Александра Васильевича, доктора сельскохозяйственных наук, профессора Приднестровского государственного университета
Ткаченко Г.В., Ткаченко М.Д. Страницы жизни: Мемуары. – Тирасполь, 2011. – 172 с.
Жизнь человека не отмеряется годами прожитых лет. Она продолжается в памяти живых, передается последующим поколениям, как устно, так и в виде воспоминаний авторов о себе, их родных, друзей, биографов.
Вниманию читателей предлагаются воспоминания наших земляков с села Оситняжка Новомиргородского района Г. В. Ткаченко и М. Д. Ткаченко.
Рукопись Григория Васильевича Ткаченко, написанные им в 1970…1979 гг. попала в руки редактора только летом 2011 года. Григорий Васильевич Ткаченко подарил её своей родной племяннице Марии Даниловне Ткаченко, еще в 1983 году. Она дополнила рукопись своими воспоминаниями.
Раздел «Страницы жизни. Воспоминания» написаны Г.В. Ткаченко, а История моей семьи» – М.Д. Ткаченко.
Рукописные материалы подготовлены А.В. Садыкиным для издания в открытой печати. Они максимально близки к авторскому тексту. Однако в нем могут встретиться некоторые неточности. Нет уже в живых многих людей, о которых идет речь в книге.
Від Віри Вовк, Бразилія
Вовк Віра. Чар-писанка. – Львів: БаК, 2012. – 120 с.
У книзі зібрані казки, легенди та оповідання різноманітної тематики, лауреата Шевченківської премії — Віри Вовк, які не залишать байдужим читачів різного віку. Авторка намагається донести до кожного всю світлість та позитив дитячих мрій.
Книга адресована дітям шкільного віку, та усім хто цікавиться творчістю письменниці.
Від Благодійного фонду “Богдана Гаврилишина”
Гордон Драйден, Джаннет Вос. Революція в навчанні. – Львів: Літопис, 2011. – 544 с.
Книжка пропонує читачам навчальну програму впродовж усього життя. Завдяки їй ми дізнаємося, як читати чотири книжки за день і пам’ятати прочитане, як вивчити основи іноземної мови за чотири-шість тижнів, як збагатити дитячий інтелект у перший найважливіший період життя — від народження до восьми років, як навчатися впродовж життя, як заповнити прогалини у знаннях за рекордно короткий час, як творити нові ідеї в бізнесі, школі й житті, як виявити власний стиль навчання, мислення і праці, як привабити учнів до навчання, відтягнувши їх від наркотиків і злочинності, як змінити навчання у школі, на роботі, удома, щоб воно приносило радість.
Рекомендуємо прочитати цю книжку всім батькам, опікунам, тим, хто самостійно вчиться, а також шкільним педагогам.