[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Положення про конкурс


Фон

Положення
про конкурс-марафон “На фоне Пушкина снимается семейство”


Мета марафону: привернути увагу чисельної групи громадян України до особистості великого поета, прагнення вивчити біографію О.С.Пушкіна, його творчу спадщину. Через призму творів поета збагнути основи російської мови і зберігати “Велике російське слово”. Показати нерозривний зв'язок поколінь завдяки визначній особистості не тільки Росії, але й усього культурного світу. Організатори марафону: Представництво Росспівробітництва при Генеральному консульстві Росії в м. Одеса, Громадська організація “Російський центр естетичного виховання” м. Кіровограда.

Вік учасників - не обмежений.

Час проведення: з 10.02.2012 до 06.06.2012 р.
Учасники: мешканці Кіровоградської, Одеської, Миколаївської, Херсонської областей України.
Журі конкурсу: представники регіональних відділень Південного округу, творчої інтелігенції, співробітники Генерального консульства Росії в Одесі.
Голова журі — Діденко Юрій Юрійович, консул, заступник керівника Представництва Росспівробітництва в Україні.

Умови марафону: всім бажаючим взяти участь у цьому марафоні необхідно надіслати фото, на якому учасник (його родичі або знайомі) сфотографовані на фоні пам'ятника О.С.Пушкіна в будь-якій географічній точці як нашої країни, так і за її межами, чи в місцях, пов'язаних з іменем поета. На звороті світлини вказати вихідні дані (хто? де? коли?). Наприклад: Соколова Дарія Сергіївна, Москва, Тверський бульвар, 2005 рік.
Мусійчук Людмила Петрівна, Святогорський монастир, могила Пушкіна, 1998 рік.

Фото надіслати поштою на адресу: 25031 м.Кіровоград, вул. Волкова, 11, к.1, кв.117. Жижко В.О. з поміткою (“на конкурс”) . Це ж фото в сканованому вигляді направити на електронну адресу Кіровоградської обласної бібліотеки ім.Д.І.Чижевського: konkurs@library.kr.ua (Тема листа: „Конкурс”, в листі: назва роботи/робіт, а самі фотографії надсилайте у файлі, прикріпленому до листа).

Учасники, які зберігають пам'ятні світлини на електронних носіях, направляють їх безпосередньо на вказану вище електронну адресу.

Усі надіслані матеріали будуть розміщені на сайті бібліотеки в міру їх надходження.

Крім зазначеної номінації, конкурс передбачає ще дві:
1) краще оповідання “Моя перша зустріч із Пушкіним”;
2) поетичну “К нему не зарастет народная тропа” (вірші, написані учасниками марафону).

Всі матеріали надсилаються до 20 травня 2012 року за вказаними вище адресами чи в регіональне відділення Південного округу. 6 червня 2012 року відбудеться підведення підсумків та нагородження переможців і призерів конкурсу-марафону.
Довідки за телефоном (066) 197 28 31
чи електронною поштою vera_2050@mail.ru.

Координатор проекту — Жижко Віра Олександрівна.[ HOME ]

Положення про конкурс
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2011 Webmaster: webmaster@library.kr.ua