Правила форуму "БІБЛІОТЕЧНА СПРАВА"


[Форум]


1. Правила поводження
2. Модераторіал
3. Деякі технічні моменти
4. Авторські права

1. Правила поводження

Форум створений для обговорення питань, пов'язаних з актуальними проблемами бібліотечної справи:

Бурхливе обговорення приватних справ, походів у ліс по гриби, погоди, кіно пропонується переносити на інші форуми або в особисте листування.
Має сенс пам'ятати, що прийнято і що не прийнято на форумі.

Порушення вищевказаних правил спричиняє за собою послідовне застосування таких мір:
Адміністрація форуму просить всіх учасників висловлюватися обдумано і по суті справи.

2. Модераторіал

На форумі є Модератор і Комодератори, що мають право оголосити будь-яку тему закритої для обговорення, а також видворювати особливо затятих порушників порядку. Їх думка не є непорушним законом, проте в суперечки варто вступати аргументовано, не зловживаючи своїми правами.
Модератором форуму є Олег Михайлович Волохін
Комодератором форуму є: Денис Олександрович Ященко

3. Деякі технічні моменти

При створенні повідомлення ви повинні зазначити ім'я, пароль на вхід, тему і те, що хочете сказати іншим.Адреса електронної пошти і посилання на ресурси необов'язкові.
При першому повідомленні, що надійшло від вас, створюється обліковий запис, у якому записуються ваші дані. Таким чином, щоб створити наступного разу повідомлення під тим же ім'ям, ви повинні ввести старий пароль. Нам вважається це цілком логічним і виправданим, щоб хтось інший не мав можливості укритися вашим ім'ям (відомо чимало випадків подібного на інших форумах). Зверніть увагу, що тут враховується подібність деяких символів, у такий спосіб «Bacep» (латинським шрифтом) буде ідентичний «Васер» (кирилицею).
Якщо ви хоча б один разів вписали адресу e-mail, вам немає потреби робити це надалі — він буде підставляється автоматично. Вам буде потрібно зазначити його знову тільки в тому випадку, якщо ви хочете його змінити. Тоді далі буде використовуватися нова адреса.
Ви можете зробити деяке настроювання параметрів форуму особисто для вас. Настроювання параметрів визивається посиланням у самому низу форми створення повідомлень.
Деякі обговорення мають схильність переростати в тривалі дискусії, що призводить до утруднення в зчитуванні і часом відображенні головної сторінки. У цьому випадку ви можете помістити відповідь як нове повідомлення, поставив галочку «Помістити в корінь». На основній сторінці воно буде відзначено зірочкою (*) на початку рядку. У попередніх повідомленнях воно буде відображатись як звичайне.
Немає потреби відзначати повідомлення, що не містять тексту, тому що вони виділяються автоматично коліром на основній сторінці.
Якщо ви бажаєте виправити заголовок повідомлення, відображений на головній сторінці (не будемо загадувати, навіщо це може знадобитися — випадки різні бувають), повідомте адміністратору конференції номер повідомлення, рядок наявний і рядок бажаний. Є ймовірність, що адміністратор піде вам назустріч.
Якщо ви хочете без особливих труднощів включати в текст відкриваючі і закриваючі лапки — «, », то у відповідних місцях просто поставте подвійні знаки «більше» і «менше». Тобто: << для « і >> для ». Два дефіси підряд заміняються на тире.
Про всі замічені вами неполадки прохання повідомляти адміністратору форуму.

4. Авторські права

Всі авторські права на висловлення, думки й ідеї, розміщені на форумі, належать авторам цих висловлень.Цитування не є підставою для оголошення авторства. Авторські права на оформлення форуму належать адміністрації форуму.
Авторські права на програмне забезпечення форуму належать White Tiger (Copyright © 1998-1999, White Tiger). З питань використання звертайтеся до розроблювача.
Всі авторські права захищені Законом про авторські права. Порушення може переслідуватися відповідно до чинного законодавства.

Rated by PING                                                                         [Форум]


© 1999, ОУНБ Кіровоград
© 1998-1999, White Tiger