Re (3): Вопрос к тем, кто подписался на EBSCO PUBLISHING.


[Форум ] [Відповіді та коментарі] [Написати відповідь]


Відправлено Олеся Архипська 12:59:50 10/01/2000:

 
>>> Донецк не получал, DVD — это еще не распостраненный носитель, заказывали на CD. И что, оплаты не будет как предполагалось по $100????
 
> В журнале "Библиотека" №12 за 1999г. есть статья об инициативе
 
> фонда Сороса по подписке библиотек на сервис EBSCO.
 
> Только там сказано, что все это абсолютно БЕСПЛАТНО для библиотек.
 
> Как дело будет обстоять у нас в Украине я не знаю.
 
> Думаю подробнее этот вопрос сможет осветить в скором времени
 
> Олеся Архипская.
 
> Что касается Кировоградской ОУНБ, то уже больше месяца, как мы получили ID и пароль на вход в EBSCO. Все работает, но по поводу
 
> оплаты за сервис к нам пока никто не обращался.
 
>     
 
 
 
Доброго дня, шановні колеги! Ура! В Україні бібліотечна розбудова продовжується!
 
Дуже цікаве питання... Ми, КМА бібліотека, теж заповнили анкету та маємо інтернет доступ до баз даних, але таких приємних подарунків від EBSCO ще не отримували, а може не отримаємо. Я відіслала запит щодо Вашого питання до координатора EBSCO Project. Будемо чекати відповідь. Відомо, що з України приймають участь в цьому проекті аж... 15 бібліотек (це на 6 січня 1999р.). Для порівняння: до Springer Project приєдналося вже 82 організації. Будемо сподіватися, що для України ще все попереду!
 
Стосовно проекту EBSCO: передплата зроблена Міжнародним фондом "Відродження" і всі ми можемо користуватися цим сервісом (як і бібліотеки в 39 країнах світу), але для продовження дії цього проекту Україні потрібно буде знайти відповідну частину грошей, що й планується робити в майбутньому. Більш цікаве питання, думаю, наскільки EBSCO сервіс і Springer сервіс сьогодні потрібні в Україні (давайте обговоримо це, враховуючи наші пропускні інтернет   канали, знання іноземних мов та ін.)?
 


відповіді і коментарі:


[Форум ] [Початок] [Написати відповідь]