[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata

Про нас | Події | Клуби | Ресурси | Посилання | Центри | Волонтери | Календар подій | Країнознавство США | facebook | english

[ HOME ]
Фон Волонтери


Фон

Карін Джонс


Карін Джонс - волонтер Корпусу Миру США в Україні з питань соціального розвитку громади. Вона співпрацює з бібліотекою та іншими державними і громадськими організаціями з метою розвитку, безпосередньо, цих організацій та соціальної активності громади шляхом створення проектів, проведення тренінгів/семінарів та інших програм. Про роботу в Корпусі Миру Карін мріяла багато років, з тих самих пір, як вона побувала у Данії за програмою обміну студентів, і «заразилася» бажанням подорожувати. Вона щаслива, що у неї є можливість жити і працювати в Україні.

Карін отримала докторський ступінь у галузі права і ступінь магістра ділового адміністрування в університеті Сіетла, а також ступінь бакалавра гуманітарних наук у галузі журналістики в Університеті Вісконсін-Медісон.

Пані Карін має досвід роботи в області Інформаційного обслуговування, підготовки кадрів, контролю факторів ризику та відомчого контролю, модернізації процесів роботи та управління проектами. Карін працювала в таких американських компаніях як Thomson Reuters, Boeing і Wells Fargo, і в голландській компанії Wolters Kluwer. Карін говорить англійською, французькою, датською, і трохи українською і російською.

Крім бібліотеки, Карін працює в Кіровоградському національному технічному університеті один день на тиждень, і в Кіровоградському машинобудівному технікумі також один день на тиждень. Там вона відповідає за проведення англійських клубів і програм, допомагає в роботі над проектами, а також співпрацює з Відділом міжнародних зв'язків цих установ.

У бібліотеці Карін опікується роботою ІРЦ «Вікно в Америку», веде блог центру і сторінку на фейсбуці та приймає активну участь в усіх наших заходах. Крім цього вона планує підготувати віртуальні уроки з "Країнознавства США", які будуть розміщено на блозі і на сайті бібліотеки. Зазвичай Карін легко знайти в ІРЦ «Вікно в Америку», вона завжди готова допомагати людям удосконалювати їхню англійську, а разом з цим і свою українську і російську. Карін чекає на ваші ідеї щодо нових проектів і программ задля користі громади.

Роб Поллард

Роб Поллард є волонтером Корпусу Миру США. В Кіровограді працює в колегіумі в якості викладача англійської мови.

Виріс він в південній Каліфорнії і закінчив Каліфорнійський університет у м. Лос-Анджелесі і отримав ступінь бакалавра гуманітарних наук з Міжнародного розвитку. Він вивчав проблеми національного розвитку країн Південної і Південно-Східної Азії та Латинської Америки.

Своє навчання він продовжував в Індії та Мексиці.

Роберт обожнює подорожувати, знайомитися з новими людьми та вести активний спосіб життя.

Йому дуже подобається жити в Україні і навчати англійській мові не тільки дітей а й дорослих, які з великим ентузиазмом вдосконалюють свою англійську.

В ІРЦ «Вікно в Америку» Роберт веде засідання гуртка «Англійська з Робертом», які проходять по четвергах о 17.00.

Філ Роффман


Філ Роффман є волонтером Корпусу Миру США. Бере участь у програмі «Викладання англійської мови як іноземної» в Кіровоградському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти імені В.О. Сухомлинського. Він навчає граматиці, класному керівництву, читанню, письму і громадянській відповідальності вчителів іноземних мов, що підвищують свою кваліфікацію.

Освіту Філ отримав в Бостонському коледжі, Державному Університеті штату Іллінойс і Університеті Лойоли в м. Чикаго, має ступінь магістра з англійської мови та ступінь доктора філософії.

До приїзду в Україну пан Роффман працював в якості викладача англійської мови. Крім цього, більше 30 років очолював школу в штаті Іллінойс. Філ має сина і доньку, які навчаються і працюють в Сполучених Штатах Америки.

В ІРЦ „Вікно в Америку” ОУНБ ім. Д.І. Чижевського він веде гуроток англійської мови English with Phil/ Англійська з Філом (понеділок і четвер 17:00 - 18:30) та відеоклуб American English, Slang and Culture Film Club (середа 17.00 – 19.00). Основною метою клубів є вдосконалення розмовної англійської мови та підвищення можливостей спілкування на різні теми для зацікавлених слухачів. У процесі занять використовуються наступні засоби: читання, письмо, аудіювання та спілкування англійською мовою у його американському варіанті.

Річард Коллінз


Мене звати Річард Коллінз, я волонтер Корпусу Миру США. Народився в м. Вальпараісо, шт. Індіана. Це місто знаходиться біля Чикаго, 45 хвилин їзди автобусом. Саме там полюбляли проводити час я і мої друзі, коли ще були дітьми.

Освіту я отримав в Університеті Пурдю (Індіана) – ступінь бакалавра з Історії і Філософіії та ступінь магістра з Європейської Історії.

Під час навчання в університеті я зустрів свою майбутню дружину чарівну Алекс, з якою тепер разом приїхали в Україну до Кіровограда в якості волонтерів Корпусу Миру США.

Я працюю викладачем англійської мови в Кіровоградському інституті комерції (КІК), веду аглійський розмовний клуб, розробляю проекти щодо захисту навколишнього середовища і з великим надхненням вивчаю російську мову. Моя основна мета – допомогати кіроовградцям підвищувати свій рівень знань і умінь з англійської мови. Ніколи раніше мені не доводилося зустрічати людей з такою високою мотивацією, як тут.

Я завжди любив і люблю подорожувати, перемагати труднощі, які виникають, коли починаєш вивчати незнайомі країни, мову і культуру. Мені завжди приємно, коли я добиваюся успіху або дізнаюсь про щось нове. Як людина допитлива, я отримую радість і задоволення від можливості повністю зануритись в атмосферу незнайомої культури. Приємно визнавати, що українська культура дуже багата і різнобічна та схожа в деяких аспектах з американською культурою. Я прожив тут досить не довго, а вже встиг полюбити українську кухню, культуру і людей. Зараз для мене - це найкраще місце у світі.

Я маю дуже різнобічні захоплення – спорт, туризм, подорожі, відеоігри, читання, практично, всього, що трапиться на очі. Ще я дуже люблю дивитися кіно, а потім обговорювати побачене. І на сам кінець, тут в Україні, я став фанатом борщу.

Найближчі два роки я і моя дружина Алекс будемо співпрацювати з ІРЦ «Вікно в Америку» ОУНБ ім. Д.І Чижевського. За нашим бажанням, ми будемо вести «Розмовний клуб англійською мовою» (щопонеділка 18.30-20.00) та відеоклуб «Дивимось та обговорюємо побачене» (щосереди 17.30-19.00). Ми із задоволенням використовуємо весь інформаційний потенціал та технічне забезпечення ІРЦ «Вікно в Америку» для навчання та спілкування з громадою.

Олександра Коллінз


Я, Олександра Коллінз, є волонтером Корпусу Миру США. Народилася в м. Філадельфія, штат Каліфорнія. Мої батьки були військовослужбовцями і тому сім”я багато переїздила. Хоча мені було дуже жаль залишати своїх друзів, мені завжди подобалось знайомитися з новими місцями та людьми. Останнім місцем перебування моїх батьків стала Індіана, де вони мешкають і зараз.

Я отримала ступінь бакалавра з Історії та Французської мови в Університеті Пурдю (Індіана). В цьму ж університеті я отримала ступінь магістра з гуманітарних наук в царині ранньої сучасної історії Франції. Завдяки цьому я отримала унікальну можливість провести перший рік аспірантури в м. Страсбурзі, Франція.

Під час навчання в університеті я познайомилась з моїм теперішнінім чоловіком Річардом і ми одружені вже два роки.

По закінченні університету ми вирішили вступити до Корпусу Миру США. Ми впевнені, що ця робота надасть нам новий унікальний досвід. Після кількох місяців очікування ми вирушили в далеку Україну, до Кіровограда.

В Кіровограді моя робота полягає в тому, що я викладаю англійську мову і американське країнознавство в соціально-педагогічному інституті «Педагогічна Академія». Крім цього я веду заняття розмовного англійського клубу та кіноклубу для студентів та викладачів. Мені дуже подобається працювати в цьому навчальному закладі, де мене дуже тепло сприйняли студенти, які виявляють неабиякий інтерес до вивчення англійської мови.

Мені дуже подобається робота волонтера Корпусу Миру в Україні. Хоча не всі дні бувають легкими і простими, мені все таки здається, що я вже досить добре пристосувалася до умов життя в новій країні. І я думаю, що наступні два роки в Кіровограді стануть для мене цікавими і корисними. Мені дуже сподобалось місто, де живуть доброзичливі і приємні люди.

У мене найрізноманітніші захоплення, які, переважно, залежать від погоди і пори року. Взимку я багато читаю, спілкуюся з друзями і переглядаю фільми. Коли настає тепло мене важко втримати дома. Я люблю бігати, грати в баскетбол, гуляти парками, подорожувати та фотографувати. Я збираюсь дуже активно подорожувати Україною, щоб як найкраще пізнати цю країну та людей.

Найближчі два роки я і мій чоловік Річард будемо співпрацювати з ІРЦ «Вікно в Америку» ОУНБ ім. Д.І Чижевського. За нашим бажанням, ми будемо вести «Розмовний клуб англійською мовою» (щопонеділка 18.30-20.00) та відеоклуб «Дивимось та обговорюємо побачене» (щосереди 17.30-19.00). Ми із задоволенням використовуємо весь інформаційний потенціал та технічне забезпечення ІРЦ «Вікно в Америку» для навчання та спілкування з громадою.[ HOME ]
Фон Волонтери
Фон Фон © RURL Kirovohrad        1998-2009   Webmaster: webmaster@library.kr.ua