[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata
Про нас | Події | Відеоклуб | Ресурси | Посилання | english
[ HOME ]
Фон Події


Фон

06.11.2006
Зустріч з Джоном Салліваном, прес-аташе Посольства США в Україні


6 листопада 2006 року об 11.30 в інформаційно-ресурсному центрі „Вікно в Америку”, відділу документів іноземними мовами ОУНБ ім. Д.І. Чижевського, відбулася зустріч з Джоном Салліваном, прес-аташе Посольства США в Україні.

Прес-аташе працює в складі відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Відділ преси, освіти та культури Посольства США (PAS) займається питаннями преси і культури, а саме: керує програмами культурного та освітнього обмінів (Програма Фулбрайт та програма міжнародних візитів). Цей відділ також координує проведення заходів для преси: випускає прес-релізи, організовує прес-конференції, розповсюджує офіційні урядові промови та документи. Крім того, Відділ преси, освіти та культури Посольства США (PAS) координує програми надання грантів: Програму Демократичних грантів (Democracy Commission Grants), Фонд розвитку українських засобів масової інформації (Media Development Fund), Інтернет для читачів публічних бібліотек ( Library Electronic Access Project) та інші.

Тема для обговорення: „Сучасний стан журналістики США загалом та засобів масової інформації зокрема” а також розбір репортерських випадків із журналістського минулого пана Саллівана.

Були присутні 45 осіб: студенти факультету журналістики Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В.К. Винниченка та студенти лінгвістичного факультету СПІ „Педагогічна Академія”.

На зустрічі були присутні представники засобів масової інформації. Газети: „Кіровоградська правда”, „Народне слово” і обласна телерадіокомпанія.

За детальною інформацією звертатися до ІРЦ „Вікно в Америку” відділу документів іноземними мовами, за адресою: вул. К.Маркса, 24, тел. 22-36-03; Оксана Сєргєєва


   
[ HOME ]
Фон Події
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград        1998-2004   Webmaster: webmaster@library.kr.ua