[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata
[ HOME ]
Фон "Insight into America"


Фон

30.09    День відкритих дверей в ІРЦ "Вікно в Америку"

Цю подію було присвячено до всеукраїнського Дня Бібліотек. Ми почали свою роботу з розповсюдження інформації про цей захід. Було декілька інформацій на радіо та в газетах. В цей день ми запрошували всіх тих, хто завітав до бібліотеки відвідати ІРЦ "Вікно в Америку" і ознайомитися з новими надходженнями та різноманітною інформацією про США, якої доволі багато в Центрі.

Відвідувачам було запропоновано перегляд та огляд книжкової колекції, подарованої нашому Центру українсько-американським доброчинним фондом "Сейбр-Світло" в червні цього року. Загалом ми запропонували 267 примірників видань.

Презентація відео ресурсів Центру, яка завершала святкову акцію, зібрала досить багато користувачів. Деякі з них вперше дізналися про існування ІРЦ "Вікно в Америку" в нашому місті, і були вражені тим різнобарв'ям інформації про США, яку вони зможуть тут отримати.

До уваги користувачів було запропоновано колекцію документального кіно про історію та сьогодення США та потужну колекцію художніх фільмів на DVD, які в більшості своїй увійшли скарбницю класики світового кінематографа.

Всі відвідувачі, цього дня, пішли з невеличкими сувенірами, різнокольоровими буклетами про роботу та ресурси ІРЦ "Вікно в Америку" в Кіровограді на протязі двох з половиною років існування.


[ HOME ]
Фон "Insight into America"
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград        1998-2003   Webmaster: webmaster@library.kr.ua